Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tényleg elítélendő ha nem...

Tényleg elítélendő ha nem tartom a kapcsolatot a volt osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés

Pár embert töröltem akikkel nem jöttem ki de van, hogy engem töröltek le.

De ha nem vagyok rájuk kíváncsi minek legyünk ismerősök facebook-on?

Látom másoknak mennyi ismerősük van bejelölnek mindenkit de ettől nem hiszem, hogy jobb lenne nekik.


2015. nov. 22. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ja minek annyi ismerős, úgysem beszélni vagy fent nem? Az ember csak azzal létesítsen jóviszonyt akivel megtud lenni :)
2015. nov. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan már.. Aki valakit ezért lenéz az megérdemli ha törlik .. Én kb 2 volt osztársamat hagytam meg az ismerőseim közt, de azokkal tartom is a kapcsolatot. A többi meg ahogy leszar engem én is őket. Arra meg nem vagyok kíváncsi h minden nap 80 olyan képet tesz ki magáról h kintvan mindene... Na ez a szégyen..
2015. nov. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tényleg káros a lélegzés?

Miért lenne az? Én egyetlen egy volt oszt társammal sem vagyok kapcsolatban pedig nekem 7 osztályom volt( kb 180 ember).

Ha nem illetek össze személyiségileg, nem kell kommunikálni. Ha nincs kommunikáció, nincs kapcsolat. Ha nincs kapcsolat, minek legyél vele bárhol "ismeretség"ben?

Miért lenn azoknak jó akik ismernek 50-100 ember és 2000 ismerősük van fb-n? Hol a logika?

2015. nov. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!