Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Felvegyem már most a kapcsolat...

Felvegyem már most a kapcsolatot a leendő osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés
Szeptembertől középiskolás leszek, az osztálynévsor alapján már megtaláltam pár embert facebook-on, de csak bejelöltem őket. Szóval, mint a kérdésben is írtam, ismerkedjek már most velük, vagy ráér majd szeptemberben?
2011. máj. 10. 18:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
én máár most ismerkednék:)
2011. máj. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
3%
hát szerintem ez ciki de te tudod...13L
2011. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
mi a ciki? :/ Az, hogy már most ismerkednék, vagy az, hogy szeptemberben?
2011. máj. 10. 18:38
 4/17 A kérdező kommentje:
Vagy az, hogy bejelöltem fb-n? Nem csak én jelöltem...ők is.:)
2011. máj. 10. 18:39
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
hát szerintem az a gáz hogy középsuli és hogy bejelölted őket fb-on...nemtudom,én még sose csináltam ilyet hogy valahova megyek és megnézem a listát és ismeretleneket felveszek...na mind1 amúgy ha gondolod most is kezdhetsz ismerkedni..:)
2011. máj. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen, azt kifelejtettem, hogy két lányt közülük a szóbeli felvételin ismertem meg:) Őket jelöltem be...először mást nem is akartam...aztán bejelöltek engem, és utána kerestem a többiekre rá..úgy voltam vele, hogy miért ne..
2011. máj. 10. 18:47
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, de ne vidd túlzásba, ne írj rájuk minden nap, ne kommentelj, lájkolj mindent, idegesítővé válhatsz majd, úgy hogy közbe nem is ismernek, egyszer beszéljetek facebookon h miért vetted fel stb, aztán már csak akkor ha ő ír rád..
2011. máj. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly ilyenkor azthiszem már énis jelölgettem :) Volt aki írt, hogy honnan ismerem, írtam, hogy valszeg jövőre osztálytársak leszünk. :)
2011. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
5 éve én is ezt csináltam:) csak akkor még myvipen :) szerintem egyáltalán nem gáz, de tényleg ne "mássz rájuk" :) 19/L
2011. máj. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

engem jelölgettek a névsor alapján, én is jelölgettem, aztán valaki létrehozott egy ilyen külön csoportot az osztálynak a facebookon :D mi már most ismerkedünk


mondjuk nekünk van ilyen ismerkedős nap nemsokára lesz

2011. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!