Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek elvigyem a barátom...

Szerintetek elvigyem a barátom az én osztálytalálkozómra, vagy hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Most lesz a 8 éves osztálytalálkozónk, nem találkoztam azóta szinte senkivel, ezért szeretnék elmenni. Szombatra fog esni a dátum. Azonban mi vasárnap reggel kb. reggel 8-9 fele elutazunk a családdal,a hova jön a barátom is. Ő 3 órára lakik innen, szóval nem várhatom el, h vasárnap hajnalban induljon el hozzánk, jobb lenne, ha még szombaton eljönne, viszont akkor el kéne jönnie velem az osztálytalálkozóra is, mert otthon egyedül csak nem hagyhatom, 1X volt még nálunk, mert messze lakunk és én az ő városában tanulok, így természetes, hogy mindig náluk vagyunk.


Azonban nem tudom ez mennyire illendő, mert nem ismerne senkit sem, kicsit fusztráló lehet, ég akkor is, ha könnyen ismerkedős, biztos el tudna beszélgetni velük, de én is kényelmetlenül érezném magam, mert pl. egyik osztálytársunk elhunyt pár éve és szeretnénk kimenni közösen a temetőbe, de ilyet nem várhatok el, hogy jöjjön ő is.


Szerintetek hogy oldjam ezt meg?


2015. nov. 22. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele.

Miért lenne baj otthon hagyni?

Miért lenne kényelmetlen neked temetőbe menés okából?

Miért lenne neki rossz ha most is véled, jól elbeszélgetne velük?

Én hoznám. Ha nem lenne kedve akkor mondanám neki, foglalja el magát.

Problem solved.

2015. nov. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mert otthon egyedül csak nem hagyhatom, 1X volt még nálunk


Felnott ember arra a kis időre otthol is el tudd lenni szerintem.

Az lenne a ciki ha "utan futót" vinnel magadal!!


Ráadásul nem is a férjed csak a barátod! Legkozelebb parev múlva mas "barátot"voszel osztálytalálkozóra ha esetleg elmardtok egymástól?

2015. nov. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
barátot nem illik vinni osztálytalálkozóra, oda csak az osztály megy, mindkettőtöknek kellemetlen lesz, ha viszed oda...
2015. nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért fura otthon hagyni, egyszerűen csak úgy érzem, mert egyszer volt nálunk és akkor is láttam, h még idegennek érzi. Ami teljesen érthető, kezdetben én is úgy éreztem magam náluk és nem szerettem volna, ha egyedól hagy.
2015. nov. 22. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!