Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az kínos hogy anyukám felhívta...

Az kínos hogy anyukám felhívta az osztályfőnököt hogy csak később tudom vinni az osztálypénzt?

Figyelt kérdés
Anyukám felhívta az osztályfőnököt hogy csak jövőhéten tudom vinni az osztálypénzt de én elég kínosan érzem magam,mivel ez csak nekem jelent problémát az osztályban.

2015. nov. 24. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem gáz! Ha nincs,nincs!
2015. nov. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellemes, ha nem futja, és ezt ki is kell mondani, de értelmes ember belátja, hogy nem a ti hibátok.
2015. nov. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, egyik osztálytársadnak sincs egy forintja se, mindenkit a szülei tartanak el.
2015. nov. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell annak érezd. Ez egyáltalán nem szégyen vagy kínos.

Ha EMBER az osztályfőnököd megérti. Sok ember van így, hidd el. Nem a pénz teszi az embert.

Kellemes estét.

2015. nov. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!