Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanároknak milyen ajándékot...

Tanároknak milyen ajándékot lehet vinni az egész éves munkájukért? Férfi tanároknak egy Mozart bonbonra gondoltam, tanárnőknek pedig egy Raffaellot vinnék.

Figyelt kérdés
Ez így jó? Ti mit visztek/ vinnétek? Tanárnőknek viràgra is gondoltam, de sajnos messze lakok az iskolától, busszal utazok, és félek hogy ebben a nagy melegben elhervadna mire át adhatnám.

2015. jún. 8. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:
68%

A tanárnő is megy a munka után bevásárolni, a gyerekért...s piszokul örül, hogy ezt bukétával a kezében teheti.Én nem örülnék a bonbonnak sem, bár a családban tovább ajándékozható:) Ismerni kell a tanárt, minek örülne.Nagyobb utánajárás is: Könyv, könyv-vásárló csekk, toll,könyvjelző, mappa, íróasztaldísz. Könnyebb a virágot, a bonbont beszerezni, de nem egyedi, nem emlékezetes.

Én kaptam néha annyi virágot, hogy a fürdőkádba kellett berakni, s inkább becsengettem egy-egy csokorral a szomszédokhoz. De ha ránézek egy-egy könyvre, ma is eszembe jut, akitől kaptam.

2015. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!