Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mik a tuti puskázási tippek?

Mik a tuti puskázási tippek?

Figyelt kérdés
Olyan módszert keresek, amire minél több szöveg ráfér

2015. nov. 25. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Írd fel egy-két A4-es papírlapra a tananyagot tömören, vázlatosan, számodra érthető módon. Utána olvasd el többször, memorizáld, amíg meg nem jegyzed. Dolgozat alatt tartsd a puskát szigorúan a táskád mélyén, hogy észre ne vegyék, és fejből írd le azt, amit a puskára kiírtál. Ez a legtutibb módszer, nekem mindig bevált, és soha nem buktam le vele, szóval próbáld ki! :)
2015. nov. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Minnél nagyobb a puska annál nagyobb a lebukás lehetősége.

Jobb lenne ha tanulnál de ha muszáj akkor pici puskákat csinálj,tartsd a zsebedbe ha jön a tanár dugd vissza és vegyél ki egy zsepit a zsebedből,mintha csak orrot akarnál fújni. :D

vagy tedd a lábadközé, ha szoknya van rajtad ragaszd a lábadra és csak fel kell húznod,onnan lelesheted

2015. nov. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy A4 es lapra írd fel a tananyagot rotlingal hegy nélkül (magyarul karcold bele ) a dolgozat alá teszed indok nem akarsz puklis padon írni és ennyi :D nekem be vált ;) és mind 2 oldalt használhatod vagy bár mennyi lapot

A másik word-be nagyon de nagyon kicsi betű mérettel le írod az anyagot és kinyomtatod bele rakod az átlátszo műanyag tollba nem látja csak te ;) :D

2015. nov. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én pénztárgép-szalagra körmöltem rá apró betűkkel az anyagot. Lényeges, hogy elején-végén cca 5-10 cm üres hely legyen)

Fontos, hogy kézzel írd, ne nyomtasd (akkor hajlamos az emnber a copy-verzióra), mert már azzal is rögzül a nagyja, hogy leírod, és utána ha kell, könnyebben megtalálod, mit hol is kell keresni.


Amikor kész a puska 2 végéről feltekered (ezért fontos az üres hely, mert ezt a részét nem tudod majd használni), és 2 réteg celluxszal összefogod (nyilván 2 réteg azért, mert középen van a ragasztó, hiszen az a cél, hogy ne ragadjon semmi sehova). így szabadon 2 ujjal tekergethető oda a szöveg, ahova szükséges.

Az egész így kb gyufásdoboz méretű lesz.


Még államvizsgára is volt ilyen puskám, bár egyáltalán nem használtam... viszont megnyugtató volt, h ott van a zsebembe.


A leghosszabb ilyen jellegű puskám (inkább nagyágyú :)) kitekerve kicsivel több, mint 8 méter hosszú volt.

2015. nov. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2015. nov. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Uhhh, én tudom!✋🏼 Tanuld meg! Korlátlan mennyiségben!😁
2015. nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!