Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha én vagyok a...

Mit csináljak, ha én vagyok a legnyomorékabb az osztályban?

Figyelt kérdés

Jövőre lesz a szalagtűzőnk és már pár fiú elkezdett lányokat kéregetni, hogy velük táncoljanak...Már szinte az összes lánynak van párja, csak nekem meg talán 1-2 lánynak nincs. És van a fiúk között egy gyerek, akit szintén kiközösitenek a többiek, mondjuk őt azért, mert nagyon nagyon fura és ijesztő szokásai vannak meg ápolatlan, büdös...És félek, hogy vele fognak összerakni, mert csak mi maradunk a végére, mondjuk az a gyerek alacsonyabb is nálam, szóval hülyén néznénk ki egymás mellett és lehet, át kéne rendezni a párokat miattunk és akkor engem egy magasabb fiú mellé raknának be, de akkor meg kitörne az osztálybotrány, hogy semelyik fiú nem akar majd velem lenni és hogy azért is milyen szemét vagyok, hogy miattam kell szétszedni az eddigi párokat...Már előre félek, mert tudom, hogy hogy be fognak majd szólni a többiek, legszivesebben nem is táncolnék, de muszáj. Már a tánctanár is ki van fizetve.

Ez annyira kinos, szerintetek mit csináljak? Már komolyan olyanokban gondolkodom, hogy inkább direkt leesek a lépcsőn, hogy eltörjön a lábam és talán a tánctanárra szánt pénzt is visszakapom és táncolnom se kell. Csak az elég fájdalmas lenne..

17/L


2015. nov. 29. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Most őszintén, szerinted mennyire normális dolog egy évre előre izgulni egy ekkora butaságon...?
2015. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Találj ki egy indokot, hogy miért nem táncolhatsz.

Vagy rábeszéled anyud, hogy menjen be és közölje, hogy xy miatt nem táncolhatsz.

2015. nov. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Keress mást akivel táncolhatsz.

Kérd meg exed, unokatesód vagy bárkit akivel jóban vagy.

2015. nov. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De akkor meg kimaradna egy fiú és azért cseszegetnénak :/
2015. nov. 29. 19:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenki osztálytársal táncol?
2015. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs benne a kötelező tananyagban, akkor nem kötelező táncolni, sem pedig résztvenni szalagtűzőn stb.
2015. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán ne idegeskedj ezen! Bár tudom, hogy ebben a korban ez Nektek nagyon fontos, de már így utólag én is belátom, hogy egy semmiség az egész, fogd fel úgy, hogy teljesen mindegy kivel táncolsz, attól leszel EMBERI! Engedd el a füled mellett az soztálytársaid beszólásait (ha lesznek) Te nem vgay kevesebb Náluk! Sőt! Jajj szinte látom magam előtt a sok nagymenőt, már egy évvel előtte azt szervezik, hogy ki kivel táncoljon! ne foglalkozz ezzel a témával, annak idején mi is leszerveztük, hogy ki-kivel, majd az első próbán a tánctanár átszervezte az egészet a magasságok miatt! Úgyhogy engedd el a témát és inkább a tanulásra koncentrálj! Amúgy annyira messze van még, hogy simán jöhet még egy új osztálytárs is pl, vagy akármi! :)
2015. nov. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Glacierous ***** válasza:
Vannak,akik nem táncolnak..Ne törődj vele,úgyis ez az utolsó éved.
2015. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező táncolni. Visszakéred a pénzt, és közlöd, hogy nem táncolsz. Senkinek semmi köze hozzá. Ha meg beszólogatnak, kit érdekel? utolsó éved, le vannak ejtve, úgyse látod őket többé érettségi után.
2015. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazatok van.
2015. dec. 1. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!