Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Magyarországon miért nincsenek...

Magyarországon miért nincsenek EGYSZEMÉLYES padok az iskolákban mint ázsiában?

Figyelt kérdés

[link]


Hogy ne ******zzanak óra alatt mert a másik nem tud odafigyelni. Miért kellenek 2 es meg összetolt 4 es padok? A tanárok meg szenvednek hogy fegyelmezzék a szó***ógépeket. Logikátlan a magyar termek berendezése. 1 személyes padoknál csak hangosan tudnának beszélni ha távol vannak egymástól (alapból távol vannak) és az feltűnő lenne. Meg aki messze van ahhoz kevésbé szólsz hozzá és csönd lesz az órán.


2015. dec. 2. 16:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
94%

Amerikában és Norvégiában is vannak egyszemélyes padok.


Szerintem a kétszemélyes padok jobbak. Nemcsak minálunk vannak ilyenek; Romániában is vannak. Lehet, hogy nem tartod jónak, hogy folyton csevegnek az óra alatt meg ilyenek, de jobb együtt lenni, mint külön. Például, amikor a tanár diktál, a diákok a füzetükbe jegyzetelnek. Valamelyikük nem érti, megkéri a padtársát, hogy mutassa meg a füzetét, hogy mit is mondott a tanár.


Úgyhogy örülök, hogy a kétszemélyes padokat koptattam :)

2015. dec. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy mondok valami durvát, osztálytalálkozónkon a néhai osztálytermünkbe új padgarnitúra van, amik egyszemélyesek. Szóval ez nem valami nagy kuriózum hogy hűha ilyen csak Amerikába meg Ázsiába lehet....
2015. dec. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan iskolák, ahol egyszemélyesek a padok. Az én ált. sulimban is olyan volt, csak párosával összetolva (sajnos, mert én mindig egyedül szerettem volna ülni de valahányszor elhúztam magamnak a padot, visszatetették velem az idióta padtársam mellé, aki folyton lökdösött, firkálta a füzetemet és nem hagyott tanulni.)
2015. dec. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Utolsó, azt a majmot akkor legközelebb jelentsd föl.
2015. dec. 3. 17:47
 25/29 anonim ***** válasza:

10 éve jártam ki az általánost, szóval feljelenteni már nem fogom.

Egyébként gyakran tanároktól függ az, hogy a diákok csendben vannak-e. Akinek megvan a tekintélye, az előtt a hármas padban is meglehet hallani a pisszenést, akit viszont letojnak a kölykök, annak az óráján egyszemélyesben is ricsaj van.

Számomra anno inkább a személyes terem miatt lett volna fontos egyedül ülni, sosem szerettem ha piszkálják a dolgaimat és az osztálytársaimat is utáltam.

2015. dec. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. De, jó volt a 4-es pad, mert 4-en voltunk barátnők. :)
2015. dec. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező szerintem menj be az oktatásügyi minisztériumba és indítványod hogy csak egy személyes padok lehessenek az iskolában, és minden többszemélyes pad használata legyen kitiltva. Biztos nem fognak komplett elmeháborodott idiótának nézni.
2015. dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
27: Na, végre egy jó ötlet!
2015. dec. 3. 19:07
 29/29 elwera ***** válasza:
Akkor ennyi erővel mögötted se üljön senki, meg előtted sem.. legyél magántanuló.
2015. dec. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!