Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek tetszem a tanáromn...

Szerintetek tetszem a tanáromnak, vagy csak szimpatikus vagyok neki, vagy csak én reagálom túl az egészet?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, végzős az általános iskolában. Tanáromnak sokszor írtam beadandót (mint szorgalmi feladat, amit senki más nem írt az osztályból), és azóta sokszor mosolyog rám, szinte mindig engem felszólít órán, ha jelentkezek, és előfordul, hogy ok nélkül megérint. Pl. amikor megkérdeztem tőle, hogy mit ajánl egy dolognál, akkor is, mielőtt elmentem, megsimította a karomat. Szerintetek tetszem neki? Ja, és (szellemileg) jóval érettebb vagyok az osztálytársaimnál.

2015. dec. 2. 20:22
1 2
 1/14 anonim válasza:
74%
Miért tetszenél neki? Ne gondolj már ilyeneket, szimplán csak szimpatikus vagy neki. Nem kell egyből ilyen baromságokra gondolni, úristen...
2015. dec. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miben nyilvánul meg ez a szellemi érettség?
2015. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, például abban, ahogy beszélek, fogalmazok az egyes órákon, nem röhögöm el magam a többiek gyerekes hülyeségein, stb.
2015. dec. 2. 20:40
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Simán lehet, hogy jó vagy nála. 14 évesen egy csajnak már vannak csini idomai(gondolom neked is) és ha tényleg érettebb vagy a korodnál hát igen lehet, hogy bejössz neki.

Hány éves a tanárod?

2015. dec. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Utsó kb. 35
2015. dec. 2. 20:58
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megkedvelt. És szerintem ennyi infóból még csak arra se kell gondolni, hogy pedo a tanárod, szerintem csak észrevette, hogy jól tanulsz, nem vagy lusta. blablabla

Amúgy milyen tantárgyat tanít? (neked)

2015. dec. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felfigyelt, hogy szorgalmas tanuló vagy.
2015. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Tuti ezt a választ várod: Igen, nagyon is tetszel neki, teljesen beléd van zúgva, legszívesebben elhagyná érted a családját is!


Te jó ég, ha olyan "érett" lennél akkor tudnád, hogy TE vagy belezúgva, és csak álmodozol róla, beleképzelsz dolgokat, egy egyszerű gesztusba. Gondolkozz már! 14 éves vagy, van jobb dolga a tanárnak, minthogy az állását és a jó hírnevét kockáztassa.

2015. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell ezt ennyire túlmisztifikálnod. Egy tanár nagyon tud örülni, ha van egy diákja, akit végre érdekel, amit tanít, ne éld bele magad, hogy titokban majd összejártok kufircolni.
2015. dec. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak örül, hogy van akit érdekel, amit tanít

Gondold el, ha te is valaki olyannal beszélgetsz, akivel hasonló dolog érdekel, biztos te is elég lelkes tudsz lenni:)


Nem akarlak elkeseríteni, de a korodbeliek jelentős része azt gondolja, hogy érettebb a társainál. Tudom, mert ennyi idősen én is azt gondoltam, de aztán rájöttem, hogy nagyon nem.


Ez az érintés dolog meg butaság, nem kell túlreagálni. Én gimiben vagyok végzős lány, és meg sem tudom számolni szerintem, hogy hány tanár simította meg a karom vagy a vállam, férfi meg nő is. Valaki egyszerűen csak beszéd közben hozzáér a másikhoz, valaki meg nem. Ebbe semmit sem kell beleképzelni.

2015. dec. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!