Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha valaki új iskolába kerül,...

Ha valaki új iskolába kerül, de nem megy oda senkihez ismerkedni, a többiek maguktól attól még keresik majd a társaságát?

Figyelt kérdés
Próbálnak vele ismerkedni, barátkozni?
2015. dec. 4. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hány éves vagy, és a nemed.

Ha fiú vagy, akkor nagyon hamar fog menni. Ergo illik mindegyikkel reggel lepacsizni. Ott a tesi, stb.

Ha lány, akkor meg majd úgyis odacsapódsz valami bandához.

Gimibe picit nehezebben megy, általánosban jobban.

De a tanárok is próbálnak ilyen kis bemutatkozós dolgokra rávenni, és olyankor is elindulhat 1-2 barátság.

2015. dec. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Hozzám nem jött oda senki. Mondjuk én csúnya vagyok.
2015. dec. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én anno gimiben váltottam iskolát, és az első héten nemtől függetlenül majdnem minden osztálytársam odajött hozzám beszélgetni. Voltak, akikkel nem lettem jóban, másokkal elvoltam, de ez már a későbbi hozzáállásukon múlt. (egyébként lány vagyok)
2015. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Társaság függő. Azért szerencsés, ha az új ember nyitottnak mutatkozik.
2015. dec. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hozzám nem jön oda senki, mert én sem keresem mások társaságát, de nekem így is jó.
2015. dec. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!