Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen lesz a gólyatábor?...

Milyen lesz a gólyatábor? Lehet ott ismerkedni? Milyenek a programok? Csúfolni fognak azért mert 1 barátom sincsen? Mesélnétek nektek milyen volt, milyenek voltak a programok? És ha gimibe megyek "ottalvós"?

Figyelt kérdés

2015. febr. 8. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Ember...a gólyatábornak pont az a lényege, hogy barátokat szerezz, hogy összeismerkedj a leendő osztálytársaiddal. Nekem gimi előtt egyáltalán nem is volt gólyatábor, az egyetemi GT-s élmények meg nem hinném, hogy relevánsak, tekintve, hogy a te esetedben kiskorúakról van szó. Az meg, hogy milyenek a programok, több napos-e, gondolom a sulin múlik.
2015. febr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

a gólyatábor lényege, hogy barátokat szerezz, szokj össze az új osztályoddal :)

anno mikor mentem, én is nagyon féltem, de reménykedtem abban, hogy jó helyre kerültem

egyetlen egy volt osztálytársam volt ott a gólyatáborban, de vele nem volt jó kapcsolatom, így úgy mentem oda, hogy tök egyedül voltam, a gólyatábor végére azonban sok új barátot szereztem :)

2015. febr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen.:) még várom a válaszokat.^^
2015. febr. 8. 12:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az pont nem baj ha nincs egy barátod se. Azért mész, hogy ismerkedj. Hogy lehet-e? Pont azért szervezik. Már a vonaton lehet beszélgetni.

Egyébként az se baj, ha nem barátkozol meg annyira senkivel pár nap alatt, ráérsz arra később is. Arra jó lesz, hogy az első napokon már ismerd látásból az embereket és köszönjetek egymásnak ha találkoztok.


Tehát ha nincs barátod, nem csúfolnak, de azért előfordulhat, hogy másért igen, ha nagyon furcsák a szokásaid, vagy ha váltig marhaságokról beszélgetsz. Sajnos néhány ilyen eset volt nálunk (a 14 évesek még hajlamosabbak erre), de ezek utólag elrendeződtek, nem volt nagy trauma senkinek.


Ja, biztosan ottalvós lesz. (a tábor) Ezzel barátkozz meg, sokkal poénabb így :)


Mindenféle megviccelésre számíthatsz. Azért nem lövöm le a már évtizedek óta menő "tréfákat", amiket talán pont az internet fog kinyírni.

2015. febr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Waah es llesznek durva szivatasok?:D
2015. febr. 9. 15:35
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
iskola függő, de a többségben nem a diákok megalázása a cél
2015. febr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt gondom a szivatásokkal, csak voltak ilyen cetlik amiket rányomhattál másokra és akkor azt muszáj megcsinálnia. Attól féltem, kapok egy éneklőset, mert utáltam énekelni, ezért bevásároltam egy csomó sztornó kártyát, ami védettséget ad. Utólag pont ezért gondolom magam gyökérnek, de sebaj... Egy kövér gyereket pedig fára mászattunk, mert előjött belőlünk a gonoszkodás. Jó, én csak néztem, de akkor is. Meg hát éjjel ellopták a cipőinket. Viszont ez utóbbi volt az egyetemista táborban is, pedig épp pont most gondoltam bele, hogy ez milyen dedós és fölösleges részlet volt. (a többi dologhoz képest, melyek nagyonis felnőttesek...)
2015. febr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt szögezzük le, hogy gólyatárborban semmit sem muszáj megcsinálni, csak ha kedved van hozzá.
2015. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen.:))
2015. febr. 9. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!