Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyen? Nem ártottam...

Miért ilyen? Nem ártottam neki semmivel, akkor miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban, aki folyton bánt. A barátnőivel mindig kinevetnek a hátam mögött, eldugják a cuccaimat, bunkó üzeneteket írnak a könyveimre, megdobálnák az ebédlőben, lökdösnek a folyosón, és pletykákat terjesztenek rólam. Nem lenne okuk bántani, ez a lány /Szandra/ mégis mintha örömét lelné a piszkálásomban.

2015. dec. 5. 13:47
 1/2 anonim válasza:

Szia

szerintem azért piszkál mert nem nagyon kedvel de még kia kar közösiteni de ha ezt teszi állj a sarkadra mond meg a szemébe felyezze e vagy behivom a szüleinmet- ezt...

és tényleg hivd be s beszéljétek meg ha tovább folytatja próbáld meg iütni ha tudod és te is hoz egy kis bandát a ugy van s adj neki ha nem más képp szivasd meg ahogy tudod :) én nekem is ezt van most a neve szilveszter (fiu

2015. dec. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hanyadikos vagy? Esetleg átmehetnél másik osztályba vagy más iskolába. Vagy ha ez nem megoldható, akkor te is szemétkedj vele, de úgy, hogy ne tudja meg. Pl. amikor tesi órán vagytok és épp senki nincs az öltözőben, valahogy osonj ki és boritsd bele az itókáját a táskájába, hogy az összes cucca elázzon és rakd vissza félig letekert kupakkal, mintha magától folyt volna ki. Vagy rakj a kajájába mondjuk egy csomó sót. Dugd el valahová a ruháit.
2015. dec. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!