Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mivel mikulás van a hittan...

Mivel mikulás van a hittan órán nem tanultunk hanem beszélgettunk tanárúral es a google térképen meg akkart mutattni nekűnk egy templomot ez az a térkép volt ahol az útcák közt lehettet menni mit csináljak?

Figyelt kérdés

Azt mondta hogy ha jók leszűnk elmegyünk mindenkinél és megnézzűk ki hol lakik....én nem szerettem volna hogy az osztálytársaim lássák hogy én hol lakok mert én szégyenlem ahol éppen lakok a többi osztálytársamhoz képest......elmentem idegeségemben a mósdoba és nem tudtam mi tévő legyek..de mire bementem már sehol semmi nem néztűk meg hogy ki hol lakik mert valaki rossz volt..és attol félek hogy a következő órán hogy a tanár megint ezt akkarja csinálni és nem tudom mi tévő legyek mit mondjak a tanárnak?

vagy mit csináljak???



2015. dec. 5. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézz ki előre egy átlagos házat, lehetőleg az utcátokban, hátha fejből is tudja a tanár az utca nevét.
2015. dec. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De valameik osztálytársam tudja hogy en hol lakok
2015. dec. 6. 11:05
 3/4 anonim válasza:
Melyik városban laksz ?
2015. dec. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Óra előtt beszélj a tanárral, mondd neki, hogy ez téged kellemetlenül érint, és nem szeretnéd ha az egész osztály tudná hol laksz.
2015. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!