Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van ehhez joga egy alkalmazott...

Van ehhez joga egy alkalmazottnak?

Figyelt kérdés
Konkretan ma mikor az ebed szunet volt elmentem ebedelni,erre jott a gyakszis cegemnel az egyik alkalmazott aki nalam par evvel.5-6 evvel.isosebb,leb*szott,hogy en miert ebedelek,mondom mert szunet van,,erre,hogyha o se eszik akkor mi se es takarodjak vissza,hozza teszem elotte rendesen vegeztem a ram.bizott feladatott.Utana mikor o.ugy dontott,hogy szunet van elkezdett engem kiosztanu,meg fenyegetni,multkor is volt egy vitank amikor vestem,es o lokdosott mikor elment mellettem,szoltam nem egyszer,es mikor odamentem.leallitani,meg o csavarta ki a kezemetbes fenyegetett meg,hogy en vegyek.vissza mert kiveri a fogaimat meg ilyenek...Tudom szerint minden asztalosnak megtanitjak az iskolaban munkavedelembol,ha valaki dolgozik,akar gepen,akar kezi szerszammal nem lokodjuk nem.piszkaljuk..Mikor ezt m szova tettem meg.neki allt feljebb es majdnem.nekem jott...
2015. dec. 7. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel, ha folytatja. Ez már testi erőszak.
2015. dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20 perc ebédidő minden teljes állásban alkalmazott munkavállalónak jár, ehhez neki, mint szintén alkalmazottnak semmi köze, másrészt amit utána művel, az testi erőszak. És nem mellesleg a munkahelyi előírások sorozatos megszegése - gondolom.
2015. dec. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utana meg volt tartva a szunet csak nem 12:30kor hanem ra egy oraval...Nem tudom,hogy o.mi jogon.szabhatja meg vsgy hogy gondolta,mert meg helyszini beepitesnel.es.megtartjak a szunetet akar fel egykor akar delben
2015. dec. 7. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!