Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon ciki lenne fölhívni...

Nagyon ciki lenne fölhívni egy régi tanáromat, hogy szívesen találkoznék vele? (Tanárok válaszára is kíváncsi lennék, hogy mit szólnának hozzá. )

Figyelt kérdés

Még középiskola 9. osztályában tanított, Ő volt a kedvenc tanárom, sokkal közelebb kerültem hozzá, mint a többi diák, sok mindent megosztottunk egymással, szinte barát(nő)i volt a viszonyunk. Viszont azóta eltelt 11 év. Nemrég találkoztam vele az utcán, de sajnos nem ismert fel. Egyik nap, ahogy nézegettem a telefonomat megtaláltam benne a számát és eszembe jutottak a régi szép idők. Facebookon meg ilyesmi oldalakon nem találtam. Ő 40 körüli nő, én 26N.

Szerintetek?



2015. dec. 8. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ha gondolod...

Te tudod, hogy mennyire voltatok jóban.

Szerintem kedves gesztus lenne. (nem vagyok tanár)

2015. dec. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg felhívni, bár ennyi idő alatt sztem változott a száma. Ha sikerül vele beszélned, úgyis kiderül az első fél percben,h örül-e annak,h kerested. Én csak akkor mondanám a helyedben,h szívesen találkoznék vele, ha biztosra érzem,h ő is érdeklődik. Észre fogod venni, ha zavarod. Akkor fogd a legrövidebbre, és ne mondd,h találkozzatok.
2015. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pár hónapja végeztem a középsulival, de már hiányzik a történelmet tanító tanárnőnk. Utolsó 2 évben ő készített az emeltre, nagyon lelkiismeretes volt, ingyen bejött 0. órában is és emberileg is rendben volt. Egyszer lehet én is felhívom. Szerintem jó ötlet, biztos ő is örülne neki. : )
2015. dec. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Én 2 éve végeztem középsuliban és nagyon kedveltem az osztályfőnökömet. Mivel van Facebookja, így volt, hogy ráírtam, hogy mi újság vele stb. Örült neki és Ő ajánlotta fel, hogy mi lenne, ha összefutnánk egy kávéra. :-) Szerintem nyugodtan felhívhatod. Vagy esetleg küldj neki e-mailt és nem éri meglepetésként! :-)


21L

2015. dec. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :)
2015. dec. 9. 18:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó ötlet lenne! Én egy tanárommal tartom a kapcsolatot, még 7.-8.-ban tanított. Imádtam, mert lehetett vele beszélgetni komolyabb dolgokról, olyan 2.anyuka szinten :)) Még suliba járok, és a nyáron ő hívott el cukrászdába. Nagyon jót beszéltünk. Ha ilyen jó (volt) a ti kapcsolatotok is, csak jó sülhet ki belőle.:D
2015. dec. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha jóba voltatok akkor nem
2015. dec. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 11 évig nem kerested, felvetődik benne, s megkérdezi, most mi az oka a megkeresésnek. egy tanár
2015. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
csináld meg ,mert ha nem akkor bánni fogod.
2015. dec. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!