Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ciki ha valaki,...

Szerintetek ciki ha valaki, regi nyomogombos teloval maszkal? Gondolok en nokia 6230 6300 stb.

Figyelt kérdés
2015. máj. 13. 01:47
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
96%

Nekem a 4 telefonom közül 3 hagyományos (mondjuk nem régiek).

ROhadtul nem érdekel, hogy ciki-e vagy sem. Kibírják töltés nélkül 7-10 napig, ami az okostelóról nehezen mondható el.

2015. máj. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim válasza:
15%
Őszintén? Ha mindennapi felhasználásra használod, akkor igen, ciki. Bárki is köpköd erre a dologra, a telefon, csak úgy mint a cipő, a körmeid, vagy bármilyen rajtad lévő ruha, a frizurád, vagy egy tetoválás, ugyanolyan státusz szimbólummá vált. Ha arra is igényes vagy, és nem muszáj iphone-nak lennie, akkor nyilván jobb látvány vagy, ha előveszed. Ha elkéred valaki számát, akkor röhejes, ha beírod, majd a nevét T9 billentyűn elkezded pötyögni. Ha jól nézel ki, és előveszed azt a telefont, olyan, mint ha egy ferráriból csöves ruhában szállnál ki. Persze ezek szélsőséges példák, de megmutatják, hogy mire gondolok. Ne legyen ilyen telefonod, már csak azért sem, mert a fent elsoroltak bizony igazak, az emberek túlnyomó része ez alapján benyomást kelt, másrészt ezek már amúgy is elavult készülékek, és az okos telefonok hasznos dolgok. Haladj a korral! Aki halad a korral, annak van egy kisugárzása. Új telefon, trendi külső. Aki halad a korral, arról jó benyomást lehet kelteni. Bárki bármit mond, az átlagos emberek eleinte a külsődről és a státusz szimbólumaidról fognak felfigyelni rád, és csak aztán a belsődről ítélni. Ha nincs miért felfigyeljen rád, nem fogod érdekelni, és ítélkezni sem fog feletted, vagy ha igen, akkor sem pozitívat. Ha jól nézel ki, megnéznek, ha nem, akkor nem vesznek észre. Igen is a ruha teszi az embert. Lehetek hajléktalan, de ha felöltöztetnek leonárdó dikáprióba, akkor senki sem találja ki, hogy én csöves vagyok. Mert a ruha tett engem. Ha csöves ruhába öltözök, de közben dús gazdag vagyok, akkor meg azt nem fogják tudni hogy én gazdag vagyok, mert megint csak a külső, azaz a ruha tett engem. Minden ember egy egyéni ajándék. Képzeld magadat egy ajándéknak, és amit a külvilág felé sugárzol, az a csomagolásod. Az ajándék jobban esik, ha szépen van becsomagolva. Aki mást mond, hogy például nem számít a külső, és nem számít a pénz, az túl bölcs akar lenni. Már hogy ne számítana a pénz? Ha nincs pénzed elvinni randizni, hogy érezze a törődést, a kényeztetést, és egy igazi férfi mellett érzi magát, akkor mivan? ADJ MAGADRA, és a környezetedre. Fontos, mert még ha nem is fontos a pénz, de hidd el, jól esik a lányoknak egy üdítő, egy kis finom ételke, és ha komolyra fordul, és látod hogy nem kihasznál, akkor akár drága étterem, és minden, amivel egy nőt el lehet kápráztatni. Ez csak akkor működik, ha nem a pénzedet, hanem téged, és a veled járó programokat akarja, a veled járó érzelmet, amit kiváltasz belőle. Ez persze kölcsönös. Már pedig a világ pénzből működik, és aki igazán szeret, becsülni fogja ezt. Az exem soha nem várta el, és soha nem akarta, hogy költsek rá, sőt, fizetni akart magának sokszor, vagy megakadályozni h kényeztessem. Mégis, kiharcoltam magamnak 40 ezer forintos randit is, miközben egyáltalán nem vagyok gazdag, sőt. És láttam rajta, hogy irtó boldog, jól érzi magát, és ez engem is boldoggá tett. Ezt ő a maga női módján meg is hálálta :) Ez így működik! Ez így helyes. Ne kezdjen senki bele ennek az ellentétébe, mert azt mástól hallotta, és azzal csak magát járatja le, mert nincs saját gondolata. Tessék ezt elolvasni akár 2x is! Jóéjt.
2015. máj. 13. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
dehogy ciki...
2015. máj. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem, mi ez az okostelefon mania Magyarorszagon. Kulfoldon elek es hiaba engedhetnek meg jobban maguknak az emberek, hogy okostefelont vegyenek, sokaknak nincs. Csak az ismeretsegi koromben vagy 5 ilyen embert fel tudok sorolni. Statuszszimbolum? Pfff Mikor alig van penze, uszik a hitelekben (amiket szinten statuszszimbolumok vasarlasara vett fel), de okostelefon van, altalaban nem is akarmilyen. Mondom ezt ugy, hogy en is okostelefont hasznalok, de nem azert, mert meg akarom mutatni, ki vagyok.
2015. máj. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem okostelefonom van, de lecserélni egy nyomógombosra és egy tabletr fogom, mert az okostelefon nekem tabletnek kicsi, telefonálni meg egy nyomógombossal egyszerűbb plusz bírja az akku
2015. máj. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 Tengor ***** válasza:
100%

#4, tudod, a szaros tehén csóválja a legjobban a farkát. Ez itt a környéken nagyon jellemző.

Kérdező, ciki ha valaki a telefonod alapján skatulyáz be téged, és ciki, ha te magad a telefonnal határozod meg. A telefon egy tárgy. Attól nem leszel jobb vagy rosszabb ember, ha nyomógombos v. simogatós telefonod van.

2015. máj. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
7%

A másodiknak rettenetesen igaza van!

Nem ciki az ilyen telefon, de ezt várják el tőled.Ezt kell a környezetednek adni.Igaz semmivel sem leszel tőle menő, de magyarországon ezt kell látniuk az embereknek és ha te nem állsz be a nyájba, onnantól véged van.

OFF:

Egy mai példa rá, velem történik. Vettem magamnak egy motort, igaz bűn ronda, de egyéniség.Nekem tettszik.Minden barátom, aki közel áll hozzám, az elmondja, hogy ez tényleg annyira ronda, hogy már az a vonzó benn. DE mondjuk a munkatársak, kicsit távolabbi ismerősök a hátam mögött köpködnek, mert jó nagy marha vagyok.Mert hát nem a nyájjal megyek és nem KTM-et veszek.Igaz kétszer annyiba kerül az enyém és jóval megbízhatóbb,mert hát mégsem egy 10-15 éves enduró, meg nem megy 100-al sem, de akkor sem divatmotor.

Lehet, de nem vagyok olyan, mint a többi:

[link]

2015. máj. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ milyen körben mozogsz. Szívesen írnám, hogy semmit nem számít, de ez csak az én véleményem.

Ha felszínes, könnyen ítélkező, divat, pénz és tekintély központú a társaságod, akkor természetesen számít, mint minden más külsőség.

2015. máj. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
96%
Akinél ez számít, az nálam nem számít.
2015. máj. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
93%
Nekem egyáltalán nincs telefonom, 1éve a falhoz vágtam azóta nem vagyol hajlandó mobilt venni, azóta amúgy az életem is sokkal nyugodtabb, de randiztam már olyan csajjal, akinek láttam a szemében, hogy hülyének néz, és nem tudja értelmezni, hogy lehet így élni...
2015. máj. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!