Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit vegyek az osztálytársamnak...

Mit vegyek az osztálytársamnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
1000-1200ft-ért lehet max. venni, de nem tudom hogy mit vegyek. Eddig szinte mindig bögrét meg ilyeneket adtam az osztálytársaimnak, mert nem igazán volt más ötletem.:D Arra is gondoltam, hogy veszek neki Beef Jerky-t (szárított marhahús) vagy ilyen "nagy Amerikai" édességeket. Az ötleteket előre is köszönöm!:D

2015. dec. 14. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A beef jerky szerintem nincs meg 1200ból. Vegyél neki olyan csoki darabos kekszet, az egész finom és nem drága, mellette meg adjál bögrét. :D
2015. dec. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány az illető?


Ha amerikai édességet akarsz adni akkor te is süthetsz neki csokis kekszet és átadhatod egy karácsonyi mintás fémdobozban.

De mondhatnál valamit az osztálytársról, kor, nem, mit szeret úgy könnyebb.

2015. dec. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fiú az illető és 14 éves. Úgy tudom hogy karatézik, de azt biztosra tudom, hogy szereti a játékokat.
2015. dec. 14. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!