Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondolnátok, ha egy...

Mit gondolnátok, ha egy tanárotok elkéri a telefonszámotokat?

Figyelt kérdés

Nagyon jóban vagyok a tanárommal, és ha van valami olyan órán, amit más nem akar/mer megkérdezni, mindig én szoktam. Személyes kérdést is.

Nem az a kifejezetten jól kinéző, de nekem tetszik. Szerintem egy kicsit bele is zúgtam..



2015. dec. 15. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz amit akarsz de ha bármi történik közetetek és kiderül őt vagy csak kirúgják vagy le is csukják (attól függ hány éves vagy)
2015. dec. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi és 17 vagyok :)
2015. dec. 15. 14:50
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Azt gondolnám, hogy tudni szeretné a telefonszámomat.
2015. dec. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Én a helyedben megvárnám míg 18 leszek, és szétizéltetném vele magam!

Persze akkor is csak titokban!

De mi van akkor ha nem is jó a szexben?

2015. dec. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért egy telefonszám-elkérésből még nem kell kombinálni.
2015. dec. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Azt gondolnám, hogy tanulmányi ügyekben el akar érni.

Felejtsd el az álmodozást.

egy tanár

2015. dec. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Több női és férfi tanáromnak megvolt a számom, az osztályfőnököm és az angoltanárom fel is hívott párszor iskolai ügyekben. Nem kell kombinálni, ha hízeleg is neki, hogy totál bele vagy zúgva, valószínűleg visszafogja magát. Ha nem, az elárul róla valamit...
2016. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kis statisztika, gimnazista koromban egy férfi tanárom viselkedett velem félreérthetetlenül (az azt jelenti, hogy lesmárol, az pedig az a pont, ahol nem tagadsz tovább és nem mondod, hogy bizonyára csak a szádba suttogott), az hogy emellett többnek imponáltam nem számít, mert azt akár félre is érthettem (ne kirakott mellű hidrogénszőke szexistennőt képzelj, egyszerűen csak megkapó a személyiségem és ezt kiegészíti egy elvárható szintű esztétikum). Egyetemen pedig szinte minden félévben akadt egy-egy, aki tudtomra hozta valamilyen formában, hogy szimpatizál velem és szeretne is valamit.

Ne menj bele ilyesmibe, nem egyenrangú kapcsolat. Ha mégis belemész őszinteségen, alapuljon a kapcsolat, mindent megbeszélni, nem viselkedni a tanár-diák szerepkör szerint továbbra is!

2016. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ragd meg a szünetekbe.Hány éves?jo néz ki?
2016. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!