Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Irigyek?! Viszonylag szép...

Irigyek?! Viszonylag szép lány vagyok és jobb az anyagi helyzetem az osztálytársaimnál volt már olyan hogy rongálták a cuccaimat.

Figyelt kérdés

Régebben (12 éves koromig duci voltam de lefogytam) és azt mondják hogy beképzelt lettem multkor egy nagyon ronda lány odajött hozzám és közölte hogy mennyire csúnya vagyok és utál mindenki

Pedig nyilvánvaló hogy nem vagyok csúnya , mondjuk az hogy egy lány kivételével mindenki utál tény és való mondjuk a fiúk birnak de nem merik mások előtt mutatni A ruháit pedig tény hogy teljesen mások mintaz övék de ne szoktam kirívóan csak elegánsan öltözködni



2015. dec. 19. 19:27
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
14 L azóta hogy egy pályázatot apa csinált a sulinak teljesen kikészítette őket
2015. dec. 19. 19:30
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
"és azt mondják hogy beképzelt lettem "
2015. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Irigyek mert kövér voltál de szép lettél
2015. dec. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Szóval az hogy tisztába vagyok magammal az beképzeltség?!

Nem azzal van baj hanem azokkal akik kisebbségi komplexusosak és azokat akik jól érzik magukat probaljak tonkretenni.

Kepzeld szerintem okosabb is vagyok náluk ehhez mit szólsz:D múltkor le kissebségi komplekszusoztam egyet és kiakadt hogy lecigányoztamXD ha szerinted ez ok arra hogy rongálják a cuccaimat akkor Grat ha így fokytatják kirugattatom őket

2015. dec. 19. 19:50
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ha van önbizalmad az nem egyenlő a beképzeltséggel (szerintem)
2015. dec. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm az értelmes választ
2015. dec. 19. 19:56
 7/25 anonim ***** válasza:
Jólgondolom?
2015. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Te kedves és okos lány!

Direkt nem szépnek szólítalak, mert okosabbnak tűnsz, mint szépnek.

Ennek örülnöd kéne :)

Megakadt a szemem a mondatodon, hogy "kirúgattatod" őket...

Elsősorban nem ez kéne a célod legyen, hanem hogy azonnal szólj az iskolában egy tanárnak, hogy mi történik.

Bőven elég lenne, ha abbahagynák ezt, meg a cikizésedet, nem?

Nem lehet, hogy valóban sokan utálnak, mivel a fiúk sem mernek hozzád szólni, kimutatni hogy bírnak?

Lehet, hogy kissé távolságtartó lettél, csak nem vetted észre.

Egyébként, ha valaki olyan szól hozzám, akit ki nem állhatok, én is sűrűn félreértem amiket magyaráz, de csak azért, mert olyan ellenszenves, hogy ha megszakad, sem tudok vele azonosulni. Márpedig valahol ez lenne a kommunikáció alapja.

Lehet, hogy az illető nem buta, csak nem bír, ezért nem hallgatta végig: "kisebbségi komplexus" és neki ez azt jelentette, amit.

Ha tényleg ennyire nem csípnek, akkor képzeld el, mennyi indulat van bennük.

Amúgy meg, akit kedvelek, szépnek látom, mégha ronda is, és fordítva.

Ha meg irigyek, és közeledsz hozzájuk, nem tudnak majd veled mit kezdeni... Én közelednék.

Akkor, kiderülne, hogy mi a helyzet.

Ha jóval butábbak tényleg mint te, akkor korán elindultál az úton... ők hátrányban lesznek valszeg hozzád képest, és meg kell majd tanulnod hallgatni. Ha hisz úgysem értik

2015. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm a válaszod elgondolkodtató amit írtál a tanároknak mindig mondom és nem kapok segítséget pedig tudják milyenek . A kirugatattást pedig csak dühöm / elkeseredettségem mondatta velem soha nem hencegtem kiskoromban is mindig megvédtem azokat akiket bantottak a tobbiek ( az még másik suli volt) viszont többször akartak megtépni és ha eldurvul a helyzet kénytelen leszek apámnak megmondani hogy menjen be intezkedni (tulajdonképpen övé a suli) csak a szülők mögé bújás nekem eddig nem imponált
2015. dec. 19. 20:12
 10/25 anonim ***** válasza:
80%

Mi az hogy apádé a suli? Ez mit takar?

Szerintem picit beképzelt vagy, túl szépnek és túl gazdagnak hiszed magad és lenézed a többieket. Ezért is piszkálnak.

2015. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!