Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek hogy jobb legyek?

Mit tegyek hogy jobb legyek?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8-os és az a suli ahova menni szeretnék annak a sulinak kb 97%-a lány! Szeretnék fogyni addigra 15 kilót (55 vagyok) mert félek hogy a lányok ki fognak közösiteni mert ott minden lány kb 30-45 kiló között van.Hogy fogyhatnák le legkönnyebben? Járni fogok edzőterembe,TRX-re, aerobikra...stb (mikor mire amihez épp kedvem lesz) kb heti 3-4x ^a szombati szinte egész napos táncpróba és arra is figyelek hogy ne egyek túl sok édességet és hogy napi 2x-3x egyek és akkor se hizlaló kaját. Szerintetek sikerülni fog?

2015. szept. 28. 21:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Bpocsi rossz cimet adtam meg! Az lett volna hogy : Mit tegyek hogy sikerüljön lefogynom?
2015. szept. 28. 21:12
 2/5 anonim válasza:
Hát, akkor azok a lányok anorexiásak :'D Ha 175-180 cm magas vagy, akkor legalább 60 kilónak kéne lnned :D
2015. szept. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Napi két- háromszori étkezés hülyeség, a tested raktározásba tenné át magát.


Milyen magas vagy? 35 kiló rohadt kevés.

2015. szept. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
160 cm . nem 35 hanem 40 szeretnék lenni
2015. szept. 28. 21:21
 5/5 anonim válasza:
Nem értem.. 8.-ban tudom, korai erről beszélni, de én olyan helyre jártam ahol az osztály 97%-a fiú és állandó probléma volt, hogy a lánysuliba a csajok nagy része az általad említetthez közelített és ez senkinek, na jó talán 3-5%-nak tetszett, a maradék % fiú, pedig mind az olyan csajokra hajtott amilyen te vagy. Nem divat a csontsoványság, az a jó, ha normálisan néz ki az ember.
2015. szept. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!