Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért bántanak folyton az...

Nikiii2 kérdése:

Miért bántanak folyton az iskolában?

Figyelt kérdés
Hát az úgy kezdődött hogy a szüleim erőltették azt hogy a 6. osztályt már egy új suliban kezdjem. Az elején minden jó volt de aztán már kiközösítettek. Megkérdezték tőlem hogy ki a kedvenc énekesnőm és mivel úgy lettem nevelve hogy őszinte legyek ezért azt válaszoltam hogy Ellie Goulding a kedvenc énekesnőm. Rögtön kicsúfoltak és mivel őszinte voltam velük utána már nem is beszéltek velem. Egyfolytában csúfoltak a pattanásos arcom miatt amire egyébként 2 féle gyógyszert szedek. És azt mondták hogy karácsonyra vesznek nekem pattanás elhárítót. De itthon amikor felhozom azt hogy ez sem a legjobb iskola akkor már rögtön veszekednek. A tanárok kedvesek ez az iskolában az egyetlen pozitív dolog. Meg ügyvéd szeretnék lenni ezért viszonylag sokat tanulok ami a jegyeimen is meglátszik. Nem lehet hogy ezért pikkelnek rám? Vagy miért? Pedig én mindent megtettem hogy barátkozzanak velem de úgy néztek rám mint egy hülyére. Egyetlen barátnőm van aki egy évvel idősebb nálam ezért is haragszanak. Nem tudom mit rontottam el. 12/l

2015. dec. 26. 19:35
 1/10 anonim válasza:
100%
ellie goudlingot en is szeretem pedig mar 30 eves vagyok. ha pedig ugyved leszel es szuksegem lesz egyre, megkereslek :)
2015. dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos a gyerekek ilyenek, a legtöbb amit tehetsz, hogy leszarod őket, így csúnyán kimondva, és ha látják, hogy téged nem bosszant se semmi, akkor abbafogják hagyni.
2015. dec. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szinte mindig bántanak mindenért ha megyek haza és Ellie Gouldingot hallgatok akkor megjegyzik hangosan hogy "nézd már ez a csaj tutira nem normális" és úgy csúfolnak hogy ruszki-ribi mert az apukám orosz. De köszönöm hogy biztattok és az első kommentelőnek üzenem hogy ő lesz az első ügyfelem ;)
2015. dec. 26. 19:42
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Próbáld meg otthagyni az iskolát és keress egy elitebb helyet. Nekem az egész fiatalságomat tönkretették, mert egy gettó iskolában voltam. A leírásodból ítélve inkább az értelmi szinteddel tűnsz ki fölfelé, és ezt nem tudják elviselni, beléd kötnek.
2015. dec. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Jelentsd fel őket becsületsértésért. Mert csúfolnak, és nem a neveden szólítanak, jogod van a névhez való jog. Aki megszegi törvénysértést követ el, pénzbüntetés kártérítést a szüleiknek 2 év letöltendő. Te még nem indíthatsz pert, a szüleid tegyék a nevedben.


[link]


Ha megsértik az a te személyiségi jogaidat sérti. Ezután már nem fognak ilyen csúnyán hívni.

2015. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Főleg, ha ügyvéd akarsz lenni, ott lehetnél a tárgyaláson hogy egy kis ízelítőt kapj a szakmából! :) Még az 5 ös voltam. Sokat tanulhatsz.
2015. dec. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Ellie Gouldingot én se tartom nagyra, de ezért nem kellene senkit csúfolni.

Szólj a szüleidnek, meg a tanárodnak, mást sajnos nem nagyon tehetsz.

2015. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A retardált nyomikkal nem kell sosem foglalkozni, néha szólj be nekik vagy mutass be nekik, azt zokon veszik és jó esetben leszállnak rólad.
2015. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10%

Ruszki ribi?!?!?

AZ ANYJUK PICSÁJÁT FIKÁZZÁK A NÉPEM!Idefigyelj kislány.

Szard le oket mint az állat! Ennyi.

Ülj le es beszeldeg a szuleiddell hennyire cikiznek es hennyire bant ez teged es hogy sulit azeretnel valtani.

Ameg momdeg helyik iskolaba jarsz azt megnez en h nekem momdanak e majd ilyet azok akik bantanak ha odamegyek.! Mert azt nem teszik zsebre amit kapnak.!

Es mondjuk az sem artana ha szolnal a tanarnobek,de mondom szerintem eloszpr a szuleiddel besuelj errol.

Ha akarsz irj privatban.

2015. dec. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Jaja, és még rasszizmusért is jelentsd föl őket. Mindet, aki mondja. 5 ös és 6 os voltam. A 9 esnek igaza van.
2015. dec. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!