Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az gáz ha valaki 15 évesen...

Az gáz ha valaki 15 évesen elmegy szoláriumba? Nagyon fehér bőröm van és szinte mindig azt hiszik hogy beteg vagyok és sokszor bántanak ezzel az iskolában

Figyelt kérdés

2013. ápr. 20. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy gáz, én 13 évesen voltam először. Arra figyelj lassan kezd el,tehát először 4 percekre csak.
2013. ápr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Most már jó az idő,inkább feküdj ki egy kicsit délután a napra.:)
2013. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem is mostanra gondoltam, hanem a következő télre, mikor megint szörnyen fogok festeni. Ma egész nap kint voltam a kertben, jól le is égtem. :)
2013. ápr. 20. 22:13
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Ja,akkor bocsi..:) Szerintem nem gáz.Én nem járok,de nem egy ismerősöm járt már 13-14 évesen szoliba.
2013. ápr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Gáznak nem gáz, viszont fehér bőrnél nagyon nem ajánlom, vagy minimum konzultálj előtte egy bőrgyógyásszal. Ugyanis könnyen járhatsz úgy, hogy utána pöttyös leszel, mint a pulykatojás, nem barnulsz, csak égsz, stb, és többet ártasz a dolggal, mint amennyit nyersz esetleg.

Amúgy nem tudom végül bevezették-e nálunk is, de az EU nagy részén hivatalosan 16 év alatt el kéne küldeniük.

2013. ápr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
szerintem nem gáz csak ne sokat szerintem a legjobb a 3-4 perc
2013. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
80%
Szia:) Ha engem kérdezel én a helyedbe nem mennék el szoláriumba mert kárt tehet a bőrödnek! [link] : "A szolárium hatásaival kapcsolatosan ma már az ENSZ Egészségügyi Szervezetének (WHO) jelentése is arra figyelmeztet, hogy a bőrrákos megbetegedések járványszerű terjedése várható, amennyiben az emberek nem hagynak fel a mértéktelen szoláriumozással." Én soha nem fogok elmenni bár megértem hogyha nagyon fehérbőrű vagy egy kis erősebb színre vágynál.. nyáron mindenképpen sokszor ülj ki a napra de ügyelj arra hogy ne égj le mert a napnak is lehetnek káros hatásai . Használj egy kis naptejet szerintem! A télre sajnos nincs tippem:( Szerintem kérdezz meg egy bőrgyógyászt ő biztosan tud segíteni! Az iskolai bántásokért ne aggódj senki sem tökéletes, hidd el hogy az összes csúfolódóban ott van a hiba és ha tovább piszkálódnak akkor ezt nyugodt lelkiismerettel a szemükbe is mondhatod!:))
2013. máj. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
szerintem a fehérség nem gáz, a szoli viszont igen.
2013. máj. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!