Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a véleményetek írjak neki?...

Mi a véleményetek írjak neki? Sürgős!

Figyelt kérdés
Van egy tanárom akivel nagyon jóban vagyok. Többször is beszéltünk már facebookon (hol ő írt, hol én írtam). Az elmúlt időszakban a kapcsolatunk nagyon érdekesen alakult. Én nagyon szeretem és szerintem ezt ő is tudja. Karácsonykor is írtam neki és gondoltam arra, hogy holnap éjjel 12-kor is írnák egy annyit, hogy boldog új évet. Az a baj, hogy attól félek, hogy tolakodásnak venné, és esetleg elhidegülne a kapcsolatunk amit nagyon nem szeretnék. Szerintetek írhatok neki? vagy tanárok önök mit szólnának ha egy diákjuk írna?
2015. dec. 30. 23:03
 1/7 anonim válasza:
hány éves vagy? és ő? hogy viszonyul hozzád?? te szereted,mint tanárt vagy nő/férfiként gondolsz rá??
2015. dec. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én 14 vagyok és lány, ő 47 körül van (sajnos nem tudom pontosan) és nő. Sokszor volt olyan, hogy mellettem volt amikor szüleim/ barátaim nem voltak ott. Egyszer amikor nagyon megijedtem gyakorlatilag a vállán sírtam. Biztosított róla, hogy mellettem van akármiben. Szeretem mint tanárt és mint embert.
2015. dec. 30. 23:18
 3/7 anonim válasza:
100%
Mivel azt mondta,hogy számíthatsz rá, szerintem írhatsz neki. :) mindenki szeret segíteni, aki tud. legalábbis és is segítenék ha tudnék :))
2015. dec. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát nem ezt mondta szó szerint de nekem is és a barátnőmnek is ez jött le belőle...

Köszönöm szépen a válaszodat. Boldog Új évet!

2015. dec. 30. 23:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Te szerelmes vagy belé vagy csak mint barátot szereted?
2015. dec. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mint barátot szeretem és ő a példaképem (nincsenek ferde hajlamaim)
2015. dec. 31. 08:53
 7/7 anonim ***** válasza:
uhh akkor jó :))
2016. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!