Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolatársaim zaklatnak. Vagy...

Iskolatársaim zaklatnak. Vagy valami olyasmi. én pedig ezeken felhúzom magam. Nemsokára megint suli! Mit mondják nekik? ( lent )

Figyelt kérdés

Sziasztok/Boldog Újévet!

Nemsokára megint suli..

Hatodikos lány vagyok, és egy olyan osztályba tartozom, aki techno zenén, meg poppon él! Nem vagyok olyan, aki azért elítélne/kevésbé bírna másokat, mert más a zenei ízlésünk, de nagyon felhúztak!

Tudniillik nagy rockos/metálos vagyok, főleg a régieket szeretem, AC/DC, Nirvana..

És amit mondtak..

Történetesen azt, hogy Justin Bieber a legjobb, Kurt Cobain pedig egy szar!

Ez engem szörnyen felhúzott.. feltudtam volna pofozni azt a gyereket! De csak engem zaklatnak ezekkel, mert tudják, hogy én nem szeretem! Tudják, hogy mennyire "tisztelem" Kurt-ot! És direkt ingerelnek!

És ez még csak egy volt a sok közül!

Azzal meg bajuk volt, hogy nem mentem osztálybuliba! Mondtam, hogy bocs, de nem szeretem az ilyesmi zenéket, és nem élveztem volna.. Én voltam letolva, a tanár részéről is!

És ami a legrosszabb!

Kaptam egy Nirvana-s hátizsákot, és szétakarták szedni! Rájuk kiabáltam, erre ledobták a lépcsőn!

Szóltam a tanárnőnek, de nem hitte el!

Széttört a kulacsom is..

Nem tudom, mit kéne tennem, hogy békén hagyjanak.. Nem tudom felfogni, miért rossz, ha 12 évesen rockot és metált hallgatok!

Valaki valami tanácsot?


2015. dec. 31. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés.
2015. dec. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Már miért lenne kamu, mondd már meg nekem?

Komolyan nem értem..

2015. dec. 31. 21:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ti hatodikos létetekre tényleg azon háborúztok hogy Justin Bieber vagy Kurt Cobain a jobb akkor ti vagy fogyatékosok vagytok, vagy pedig kamu a kérdés. De szerintem inkább az utóbbi.
2015. dec. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én nem akarok, de ők.. Nekik ez nagyon fontos, úgy tűnik.

Én csak akkor szóltam a tanárnak, mikor már rongálták a cuccaim.

2015. dec. 31. 21:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is kamu a kérdés.

1. értelmes ember nem szívja a másik vérét ilyen témával

2. értelmes ember nem kapja fel a vizet, ha valami fogyaték ezzel szívja a vérét.

2015. dec. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, hogy én vagyok a normálatlan azért, mert rongálják a cuccaim, és dühös leszek? Én kérek elnézést..
2015. dec. 31. 21:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha tényleg azért zaklatnak és rongálják a cuccaidat mert te a rockot szereted, akkor nem kéne elgondolkodni egy iskola váltáson szerinted?:)
2015. dec. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy följelentés megteszi.
2015. dec. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Komolyan ekkora f4sz0k vagytok? Már miért lenne kamu a kérdés?


Igenis vannak ekkora idióta gyerekek, főleg 12-13 évesen ilyenek sokan.


A lényeg az hogy kerekedj felül rajtuk. Én ilyen helyzetekben csak belegondolok hogy én az ilyeneknél jobb vagyok, és egyből máshogy fogom fel.


Szerintem ne vágj vissza nekik, azzal csak rontanál a helyzeten (meg amúgy sem érdemes lemenni az ő szintjükre, tudod)


Kitartás ;)


Egyébként ha gondolod, kibeszélhetjük őket priviben xD

2016. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!