Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálják ezt a volt...

Miért csinálják ezt a volt iskolatársaim velem?

Figyelt kérdés

3 éve már középiskolába járok, és nem voltam túl népszerű általános iskolában se meg itt se. De azért volt néhány ember, akivel valamilyen szinten beszélő viszonyban voltam, de csak annyi hogy tudtuk egymásról hogy kicsoda.

Mivel egész nyáron unatkozok, gondoltam facebookon ráírok valakire, hogy nem lenne-e kedve találkozni, beszélgetni valamikor élőben, mert jobb mint chaten. Ráírtam 1-2 emberre ezzel onnan, és mindegyik csak a kifogásokkal jött, hogy nekik jaj de sok dolga van, ő nem ér rá meg ilyenek..... bezzeg a haverjaikkal van idejük találkozni.

Most miért fájna velem találkozni élőben egy fél órát, főleg hogy egy településen lakunk?

Vagy ennyire furcsa, hogy megkerestem őket a semmiből 3 év után?

18/F (Ők is fiúk)


2014. júl. 23. 13:51
 1/4 A kérdező kommentje:
El tudom képzelni milyen sok dolguk lehet nyáron... meg hogy mindenki ezzel a kifogással jön, az is furcsa, végülis ezt a legegyszerűbb mondani, csak már nevetséges ez a magyarázat.
2014. júl. 23. 13:52
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Voltam már hasonló helyzetben, megértelek. Ha nem akarnak találkozni, ne erőltesd, te sem éreznéd jól magad velük. Nem akarsz esetleg valamit sportolni, ahol új embereket ismerhetsz meg? Gyanítom, hogy nem lehetsz túl magabiztos... Azt tanácsolom, hogy legyél nagyon közvetlen, érdeklődő, de ne túl kíváncsi. Sokat számíthat, ha ismered magadat, tudod, hogy mik a céljaid, erősségeid, gyengeségeid.

Remélem tudtam segíteni.

(17l)

2014. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A túlzott közeledéssel mindenkit elijesztesz magad mellől,akinek vannak haverjai,barátai,mert másokat fognak választani.Az ember egyszerűen imádja a szabadságot,azt,ha önmaga lehet,és nem kell mindig mások után kajtatni,másoknak megfelelni.Én is hasonló voltam és néha vagyok is,mint te,de már vissza kell fogjam magam,mert nem ragaszkodhatok mindenkihez tíz körömmel.

Az életben egyedül vagyunk örökre,a család és barátok csak a talaj,ahova zuhanunk,ha pofára esünk.

Nem szabad tehát a talajba kapaszkodva leélni egy életet,mert az úgy nem hozhat eredményt.:)

Mutasd meg,hogy te is egy önálló,szabad,érdekes életet élsz egyedül is(JÓ KÉRDÉS,HOGY HOGYAN LEHET EZT!!!),és kicsit érdeklődj csak mások fele,de legyél nyitott,kedves(amennyire egy gyakorlatilag már félig-meddig felnőtt férfitól illik.


18/L

2014. júl. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nagy Veronika Anna válasza:

szia:) igaz, én lány vagyok de kb ugyanaz voltam pár éve, mint te. Magány, önbizalomhiány stb....(mára meg a suli legnépszerűbb embere címet nyertem el egy szavazásonxDD)

szóval Legyenek céljaid! Miden este tervezd be, hogy másnap mit fogsz csinálni!

-Edzél nagyon sokat, mert azzal növeled az önbizalmad, egészségednek is jót tesz, és egy társaságban is jobban felfigyelnek majd rád.

-Tanulj nyelveket, művészetet, vagy bármit amihez kedved van. A későbbiekben lehet, még nagy hasznát veszed!

-Nézz filmeket, hallgass zenét, keress érdeklődési körödnek megfelelő programokat!


Ha nem adod fel, akkor egy napon ott fogsz állni egy számodra kedves társaság közepén, kigyúrva, tudással, önbizalommal tele és azon kapod magad, hogy beindult az életed:)Sok sikert:)

2014. júl. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!