Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az előbb nagyon elrontottam,...

Az előbb nagyon elrontottam, hogyan köszönjek neki?

Figyelt kérdés
A tanáromról van szó. Nagyon kedves, az egyik kedvenc tanárom. Tanítás után a buszmegállóban álltam, és jött egy ember akire csak úgy ránéztem, de nem ismertem fel hogy ki az először, majd csak akkor jöttem rá, hogy ő a tanár, akit ismerek, és nem köszöntem neki, pedig egymás szemébe néztünk. Nem tudtam mit tegyek, és akkor ő köszönt nekem, miután kicsit elhaladt, én meg baromira égő és bunkó módon nem köszöntem vissza. És ez nagyon bánt, mert most vagy nagyon bunkó p. nak néz, vagy nagyon megbántottam ezzel, pedig nem akartam. És bűntudatom van emiatt, mit tegyek? :( Gondolkoztam hogy utána menjek e köszönni de nem mertem már mert nem tudtam, merre indult. Idióta vagyok. Az utcán történt.
2016. jan. 4. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Suliba menj oda hozza,es mondd meg neki ugyanezt,amit leirtal.Biztosan megerti,es orulni ismfog,hogy odamentel hozza:)
2016. jan. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy. :) Tanítás előtt, vagy után lépj oda hozzá, kérj elnézést. Mond el amit ide írtál, vagy hogy annyira elvoltál a gondolataiddal, hogy emiatt későn kapcsoltál. Biztos megérti.
2016. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké.
2016. jan. 4. 14:58
 4/5 anonim válasza:

Ezt így mondd el!

Biztos meg fogja érteni,mással is előfordul ilyen.

2016. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igazatok van egyet értek velem is megtörtént már
2016. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!