Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most elrontottam az életem?...

Most elrontottam az életem? Mi lesz így belőlem?

Figyelt kérdés
Már van egy kettesen matekból, úgy tűnik, most kapok mégegyet. Tizenegyedikes vagyok, ezek a jegyek már tudtommal számítanak, viszont így már nem leszek négey matekból. Sőt, töriből is csak négyes leszek, németből is szerintem (bár az még menthető). Szerintetek mit lehet ezzel kezdeni? Felvesznek így valahová, vagy a négyes (pláne a hármas...) nem elég az egyetemhez/főiskolához? Szeretnék továbbtanulni, de annyira elszúrtam.. Nem megy a matek mostanában, pedig négyes voltam félévkor!
2014. márc. 27. 20:10
 1/4 A kérdező kommentje:
"négey" = négyes
2014. márc. 27. 20:10
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Vettek már fel embereket hármas matekkal is:) Ne aggódj, ha ezt már nem tudod kijavítani, gyakorolj sokat, és figyelj rá hogy az érettségid jó legyen.
2014. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Van egy lehetőség pontszámításnál, duplázásnak hívják, lényege hogy a tanulmányi eredmény helyett a kötelező érettségi eredményét számítják helyette, így kétszer (kb. ez, nem vagyok teljesen benne a témában, de én így tudom, ha nagyon érdekel keress/kérdezz utána), szóval ha nem lesznek a legjobbak a jegyeid hajts rá az érettségire!!! Ha azt nem szúrod el, minden okés :)
2014. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
A pontszámításnál az, hogy duplázással számolnak-e vagy nem, azt nem te döntöd el, azzal lesz számolva, amelyik előnyösebb és több pontod lesz vele. Ha jól tudom.
2014. márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!