Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyen velem pár lány az...

Miért ilyen velem pár lány az osztályból?

Figyelt kérdés

Én ilyen tipikus szürke kisegér vagyok, nem sminkelem magam, nem járok magassarkúban, szolidan öltözködöm és nagyon csendes vagyok, csak a barátnőimmel tudok rendesen beszélgetni. Akik mellesleg ugyanilyenek, mint én, még is csak engem utálnak valamiért. Van az osztályban néhány r/banc, akik mindenért beszólogatnak, meg lejáratnak a többiek előtt. Pár napja pl. két ilyen csaj hangosan beszélgetett meg röhögcsélt és a tanár az egyiküket előre ültette az én helyemre, nekem meg hátra kellett mennem az övére és mikor beültem a barátnője mellé, az előreszólt az előttünk ülő barátnőinek és mikor hátrafordultak, a mellettem ülő lány direkt kihúzódott a pad szélére, mintha pestises lennék és elkezdtek ezen vihorászni.

Vagy mondjuk direkt odajönnek hozzám szünetben és kérdeznek valamit, pl. megkérdezték, hogy milyen filmeket szeretek. Én meg normálisan válaszoltam nekik, hogy nem nagyon nézek filmeket, de ha néha mégis, akkor inkább drámákat vagy horrort. Erre egymásra néztek és ezen is elkezdtek röhögni.

Meg mindig megjegyzéseket tesznek rám, de persze azokat is direkt úgy, hogy én is halljam, mondjuk téli szünetre kaptunk valami házit és nekem meg eszembe se jutott téli szünetben tanulni meg házikat irosgatni, el is felejtettem végül és hétfőn, mikor visszamentünk, óra előtt láttam, hogy ez a pár lány ott másol valamit egy másik gyerek füzetéből. Nekem meg akkor esett le, hogy volt házi, de nem akartam elkérni barátnőméktől, hogy hadd másoljam már le, mert úgyse nagyon lett volna már időm leirni, meg igazából nem is érdekelt, hogy kapok miatta egy feketepontot, igy 11. osztályban :"D Aztán bejött a tanár és pont engem szólitott fel, hogy mit válaszoltam, én meg mondtam, hogy nem csináltam meg a házit, erre pont az a pár lány fennhangon mondták, hogy hát ezt a pár feladatot tényleg rohadt nehéz volt megjegyezni...Amikor pár perccel azelőtt ők is valakiről épp lemásolták.

Szóval állandóan ilyenekkel macerálnak és nem értem, mi bajuk van velem, vagy hogy miért pont csak velem. A barátnőim is ilyenek, mint én, egymáson kivül ők se beszélgetnek az osztályból senkivel, csak ha kérdezik őket, akkor válaszolnak nekik, még is hozzájuk úgy mennek oda ezen a lányok is meg mások is az osztályból, hogy tényleg érdeklik őket a véleményük valamivel kapcsolatban, ha meg tőlem kérdeznek valamit és én válaszolok nekik teljesen normálisan, akkor röhögnek rajtam. Tényleg nem hiszem, hogy az én viselkedésemmel lenne baj..Próbálok róluk tudomást se venni, de már 3 éve folyamatosan ezt csinálják és már eléggé zavaró.

Szerintetek mi bajuk lehet csak velem? Mit kéne csinálnom?..

17L


2016. jan. 9. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Velem is ilyenek az osztalytarsaim. :-(

15/L

Nalunk van olyan lany akitol latvanyosan huzodnak el nehogy hozzajuk erjen...meg ilyenek :-(

2016. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom :/ De egyébként nem is vagyok büdös meg semmi, szoktam normálisan hajat mosni, nem megyek be zsiros hajjal, meg tiszta ruhákban járok, még a cipőmet is minden nap megtörlöm. Szóval tényleg nem értem, miért csinálják ezt :D
2016. jan. 9. 15:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Te hova jársz, ahol ilyen "magas" az értelmi színvonal? :DDD Gondolom valami külvárosi gettó suli lehet szakmunkás, a 8. vagy 10. kerületben. Jó tipp? 99% hogy Pesten. Mint a 8 évesek, de még azok is különbül viselkednek mint ahogy írtad. Ha ilyen primitívek, kerüld el jó messze őket!
2016. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hülye r**ancok.. Nekem is hasonló értelmi szintű osztálytársaim vannak, szerencsére nemsokára végzek.

Nem szóltál be nekik? Vagy azon is csak röhögnek?

És a barátnőid nem védenek meg?

2016. jan. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, egyébként nem Pesten van és ez egy gimnázium ._. Hiába szólnék be nekik, akkor is vagy kiröhögnének, vagy nekem jönnének...Mert ezek ilyen tipikus nagypofájú 'kihanemén' qrvák, akik még a tanároknak is, ha rájuk szólnak, olyat szólnak vissza, hogy "Fejberúglak te nyomorult", meg ilyesmi...Szóval csak nekem lenne rossz, ha visszaszólnék nekik..
2016. jan. 9. 20:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem kb. 2 évig így viselkedtek.Én is tipikus szürke kisegér voltam.Nem jártam menő cuccokba,de azért adtam a külsőmre.Utáltak és beszólogattak és annyira elegem lett,hogy néha vissza kellett fognom a könnyeim,hogy elkezdtem visszaszólni,ha bántottak én is megjegyzéseket tettem rájuk és bár igaz,hogy azt mondták,hogy "akkor ugyanolyan leszel,mint ők",de valljuk be ez gyakorlatilag "önvédelem".Először elkezdték,hogy "mi van,csak nem nagy lett a szája a kis nyúlnak",de a végén rájöttek,hogy nem érdekel a véleményük.Távol maradtak tőlem,de legalább nem szóltak be.Érezd megad jól a barátaiddal,mert szerencséd van,hogy vannak. :D Én egyedül éltem végig,tehát támaszként mindig ott lesznek veled.Ezek a lányok mindig ilyenek lesznek,újabb emberkék,akik beállnak a sorba a többi hasonlók közé.Te legalább egyedi vagy.
2016. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Azért ilyenek veled, mert a nagyokos tanárod téged ültetett hátra, őket megbüntetni. Beszélj a tanárral, hogy rajtad verik le a port, ha veled büntetik őket.

2. Ha ilyen magas labdát kapsz, mint a házis beszólásuk, azt nyugodtan csapd le, pl.: Ó igen, akkor mit másoltatok az Kovács füzetéből olyan szorgalmasan óra előtt?

3. Ha megkérdeznek valamiről, hogy nevessenek rajtad, akkor ne válaszolj nekik, vagy olyasmit, hogy jobb dolgokat csinálsz, mint ők, de ne mond semmi konkrétat. Vagy: Szeretnétek azt tudni! És mosolyogj közben, ha megy.

Ezzel leépíted őket.

2016. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!