Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek miért viselkedik így?

Szerintetek miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
A töritanárom másképp viszonyul hozzám ,mint a többi osztálytársaimhoz.Ő körülbelül 38 éves férfi , én 17 éves lány vagyok.Már kilencedikben mindig mosolygott,ha rámnézett, és úgy néz a szemembe (szinte egész órán)...nem is tudom hogy, de a lélegzetem is elakad.Nagyon gyakran kérdez tőlem dolgokat töriórán és óra közben mindig sétálni szokott fel alá az osztályban.Általában megáll a padom előtt többször is és figyel miközben magyaráz.Félévi előtt kivétel nélkül mindig az én füzetemet kéri el,és egyszer még az írásomat is megdicsérte.Egy éve írt nekem facebookon, hogy akarok-e csatlakozni egy törivel foglalkozó egyesülethez,amit ő vezet.Csatlakoztam, de mivel a társaságban nem éreztem jól magam,azt hiszem nem fogok menni többet.Ezért valamennyire merges rám most , de nem annyira..Viszont törikör is van a suliban ,minden második héten, azt is ő vezeti és oda megyek.

2016. jan. 9. 22:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Dugni akar.
2016. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem nézném ki belőle, komoly és becsületes embernek ismertem meg(van családja)
2016. jan. 9. 22:50
 3/17 Szancsusz válasza:
85%
Lehet hogy tenyleg dugni akar :D vagy csak egyszeruen azert viselkedik igy mert okos vagy es tobbet akar kihozni beloled :)
2016. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Amúgy ha azt akarta elérni,hogy többet tanuljak ,sikerült.Csak annyi,hogy közben beleszerettem.
2016. jan. 9. 22:53
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem okosnak tart, kedvel, emiatt ilyen veled. A töris egyesületes dolgot meg gondolom azért csinálta, hogy még jobban ki tudjál bontakozni, tudj fejlődni. Nem hiszem, hogy ebbe sokkal többet bele kell látni, ez közel sem olyan közeledés még, mintha d*gni akarna!
2016. jan. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Lehet nem akar megdugni, csak a szádba élvezni, és utána mocskosul megbszni. Amiért családos, még van szeme, vannak vágyai...
2016. jan. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

17 évesen legyen már annyi eszed, hogy nem szeretsz bele a tanárodba akinek családja van

És ezt nem bántásból irom

2016. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

"legyen már annyi ESZED, hogy nem SZERETSZ bele"


Az, hogy valaki beleszeret valakibe, nem ész kérdése! Én is szerettem már bele családos emberbe, hiába tudtam, hogy soha nem lesz semmi (és nyilván bele se mentem volna a család miatt). Az érzéseket ebben nem igazán lehet irányítani!

2016. jan. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én is tudom,hogy semmi se less belőle, maximum versek.
2016. jan. 9. 23:16
 10/17 anonim ***** válasza:
Az elsőn de nagyot nevettem. :D
2016. jan. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!