Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek miért viselkedik így?

Szerintetek miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
A töritanárom másképp viszonyul hozzám ,mint a többi osztálytársaimhoz.Ő körülbelül 38 éves férfi , én 17 éves lány vagyok.Már kilencedikben mindig mosolygott,ha rámnézett, és úgy néz a szemembe (szinte egész órán)...nem is tudom hogy, de a lélegzetem is elakad.Nagyon gyakran kérdez tőlem dolgokat töriórán és óra közben mindig sétálni szokott fel alá az osztályban.Általában megáll a padom előtt többször is és figyel miközben magyaráz.Félévi előtt kivétel nélkül mindig az én füzetemet kéri el,és egyszer még az írásomat is megdicsérte.Egy éve írt nekem facebookon, hogy akarok-e csatlakozni egy törivel foglalkozó egyesülethez,amit ő vezet.Csatlakoztam, de mivel a társaságban nem éreztem jól magam,azt hiszem nem fogok menni többet.Ezért valamennyire merges rám most , de nem annyira..Viszont törikör is van a suliban ,minden második héten, azt is ő vezeti és oda megyek.

2016. jan. 9. 22:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Annyira lehetetlennek tünik?
2016. jan. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Eléggé lehetetlennek tűnik, nem azért mert szerintem nem viszonozza,hanem azért,mert első sorban tanár és második sorban korkülönbség és harmadik sorban a családja.
2016. jan. 10. 10:27
 13/17 anonim ***** válasza:
Kérdező ,neked legyen igazad
2016. jan. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted 13-as?
2016. jan. 10. 10:53
 15/17 anonim ***** válasza:

"...mert első sorban tanár és második sorban korkülönbség és harmadik sorban a családja."

Tanár: sz*rik a szabályokra,

Korkülönbség: pedofil,

Család: nem érdekli.

Biztosan dugni akar, és veled, szóval soha ne legyél egyedül.

2016. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Úr isten! Mi az már, hogy biztosan d*gni akar?! Ennyiből? Na ne már... Kedveli, okosnak tartja, és szeretné, ha még jobban fejlődne. Plusz látja az érdeklődést, ezért megadja a lehetőséget, hogy többet is tanulhasson. Egy olyan tanár, aki komolyan veszi a diákokat, ilyen. Ezzel mégis miért akarna d*gni?! Nem mondjuk hozzá-hozzáér meg simogatja, és kétértelmű megjegyzéseket tesz!
2016. jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ezt ugy értem, hogy ne csak du*** akarjkon

Am szerintem is csak azért kedvesebb veled, mert többre tart a többinél és kiakarja hozni beleőled a legjobbat

2016. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!