Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy tanár honnan veszi a...

Egy tanár honnan veszi a jogot hogy magát a szabályok fölé helyezze? Dohányzás házirend és egyéb jogszabályok - szarok rá esete!

Figyelt kérdés

A szitu marha egyszerű. Házirend, benne: az intézményben és annak kétszáz méteres körzetében a dohányzás tilos. Máshol: a házirend az intézmény minden diákjára és alkalmazottjára érvényes.

Ha a házirend nem lenne elég van olyan jogszabály amely külön tiltja az okt intézményekben és annak X méteres körzetében a dohányzást.


A kép minden nap: főbejárat áll a tanár fújja a füstöt. Cigizve szól rá a cigizve érkező diákra hogy ne cigizzen. Az iskola igazgatója pöfékelve vonul végig a folyosón nap mint nap.


Annyit megtettem hogy beszkenneltem neki a házirendet meg a vonatkozó jogszabályt és facebookon posztáztam a hírfalára. Reakció: unfriend és törlés válasz semmi.

Azóta is pöfékel.


És ez nevel engem (is). Ez. Ne lopj fiam. És közben dagad a zsebe a lopott cucctól.


2016. jan. 13. 13:57
 1/6 A kérdező kommentje:

Megosztom a tanácsot amit privátban kaptam. Jelezzem az esetet az antsz-nek kijönnek és akár 100.000-re is büntethetik az adott tanárt ha épp látják ahogy dohányzik.

Nem az iskolát büntetik. AZ adott tanárt személyesen.

Aztán ráadásként ellenőrzés és ha diákot is kapnak dohányzáson akkor további bünti de az már az intézménynek.


Kösz a tanácsot lehet meglépem a dolgot.

2016. jan. 13. 14:03
 2/6 anonim válasza:
100%
Az ilyet ki kell rúgatni
2016. jan. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ott ahol maga az igazgató is fújja a füstöt épületen belül...
2016. jan. 13. 14:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal ez törvénybe is ütközik, nem csak az ő részéről, hanem a diákokra nézve is. Bár gyorsan hozzáfűzném: ha minden tanárral csak annyi lenne a baj, hogy dohányzik, akkor már rég virágozna az oktatási rendszerünk.
2016. jan. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Te se érted a lényeget.

A tanárral nem az a baj hogy dohányzik hanem az a baj hogy magasból szarik a szabályokra de mástól azért elvárná a parasztja hogy betartsa. Bort iszik és vizet prédikál.

Más szemében a szálkát is magában a gerendát se.

Hiteltelen, gerinctelen!!


Ez a baj!


Mellesleg vannak olyan tanárok akik meg ne merjenek szólalni hogy milyen az oktatási rendszer, mert ők maguk is egy rakás szarok alkalmatlanok bármire de főleg tanárnak és úgy dolgoznka hogy a pofájukra van írba hogy gyűlölik az egészet de sehova máshova se kellenének és ezt ők is tudják így maradnak.


Van olyan tanárom akire egy döglött kutyát se mernék rábízni akkora segg. Nem véletlen hogy elvan itt a suliban a lanygosvízben osztja az észt a tizenéveseknek de menne csak el dolgozni valami kmolyn helyre sztem első nap röptetnék. Ill nem mert fel se vennék.

2016. jan. 13. 16:57
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Annyi mindent tudhatsz te a komoly helyeken való munkáról 14 évesen. A tanári szakma messze van a langyosvíztől.
2016. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!