Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyen köcsög a tanár velem?

Miért ilyen köcsög a tanár velem?

Figyelt kérdés
A tesitanárom nagyon bunkó velem. A lánya az én osztálytársam és utáljuk egymást.A tanár nagyon kivètelezik vele.Tesiórán ugyanazt csinálom mint a többiek ès mègis mindenért lefúj.Már tesin a csoportjátèkokba nem csinálok semmit.Ha foci van akkor csak állok hátul védeni és ha jön a labda akkor nem érek hozzá. Ha hozzáèrek az a baj ha nem érek hozzá a labdához akkor meg az a baj. Tegnap az egyik barátnőmmel is nagyon bunko volt mert a lánya csapatjába 5 ember volt a miénkbe meg csak 4 és a tanár beállt a kapuba. Kéziztünk. Direkt hagyta bemenni a kapuba a labdát hogy a lánya csapata nyerjen. Nem is ez a baj hanem az hogy megbeszèltem a barátnőmmel hogy mondja a tanárnak hogy inkább ne álljon be a kapuba mert megoldjuk. És utána odament a tanár a barátnőmhöz hogy leszidja és engem is szidott ok nélkül. Szegègy barátnőm már sírt úgy szidta. Én direkt beleröhögtem a tánár pofájába. Ugyanazon az órán súlyzóztunk is. Nem jutott mindenkinek sulyzó így egy embernek csak egy jutott. És kilehetettez az ember? Hát persze hogy én. Aztán a barátnőm kiállt mellettem és megkérdezte hogy miét pont én? És azt mondta a tanár hogy összecsuklok a sulyzótól. Na ott azonbal bevertem volna a tanár képét. Én vagyok a legvékonyabb az osztályból de ez nem jelenti azt hogy a leggyöngébb,ráadásul csak 1 kg-os volt a sulyzó. Ja és még a tanár sokkal gyöngèbb nálam és még vékonyabb is. 12 éves vagyok és otthon minden nap 7 kg-os sulyzóval szoktam sulyzózni. Méghogy én vagyok a gyönge. Mindig megaláz az osztály előtt. Miért csinálja ezt?

2016. jan. 13. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
18%

Hát. Túl okos nem lehetsz, így a mondandódból leszűrve.

7kg súlyzózól? Azt a mindenit, elérted barátnőm szintjét bicepszhajlításban. Guggolni 40kg szokott ( ez se sok), én 80-al (fekvenyomás meg 75). A 7kg lfasz, igenis gyenge vagy.



Amúgy azért bunkó veled, mert utálod a lányát. Ezt te magad is leírtad, ergo tudod.

Akkor mi is a kérdés

2016. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez különös, mivel úgy tudtam eddig, hogy tanár nem taníthatja a saját gyermekét.

Sajnos van ilyen, nem ritka, hogy valakit nem a képességei alapján értékelnek. Gimnáziumban majdnem megbuktatott az új kémia tanár annak ellenére, hogy az azt megelőző években jelen voltam a tantárgyból. Az "elit" lányok végig mobilozták az órát és rólam másolták a leckéket nem egyszer..emlékszem, mindenkit megbüntetett biokémia dolgozattal, csak azt a 3 lányt nem, akik egyébként végigpofázták az "óráját"..nem voltam rokonszenves neki.

Nem lehet, hogy emiatt belelátsz olyan dolgokat, amik valójában nem is azok, aminek tünnek?

Azt lehet tudni, miért utáljátok egymást?

2016. jan. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele. 12 évesen meg nem leszel izomállat, főleg, hogy gondolom lány vagy.
2016. jan. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Tanárok alapjáraton így viselkednek.
2016. aug. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!