Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire gyakori eset az,...

Mennyire gyakori eset az, hogy egy diák ittasan megy iskolába? Előfordul ilyen?

Figyelt kérdés
Úgy hogy még az alkohol hatása alatt van
2016. jan. 17. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Én gondnok vagyok egy iskolába és néha portásként is be kell ugorjak ha úgy alakul. Nagyon ritkán látom azt ha egy diák ittasan megy be az iskolába, én nagyon kitudom szúrni ki az aki ittas nem tudom miért én ezt már ránézésre észre veszem általában.


Amikor én voltam iskolás 7 évvel ezelőtt akkor volt hogy 2 osztálytársam ittasan mentek be órára mert akkor valamiért elmaradt a 2. és a 3. óránk 1. óra után közölték velünk hogy foglaljuk el magunkat, akkor ők elmentek a kávézóba egy páran és ketten részegen tértek vissza a suliba, nem voltak olyan brutálisan részegek de látták rajtuk hogy ittak, többen is kiszúrták és az osztályfőnök iszonyat jó indulattal mindenféle írásbeli figyelmeztetés nélkül hazaküldte őket, és igazolatlannak könyvelte el a napjukat, és másnap közölte velük hogy ez volt az első és utolsó ilyen eset hogy ennyivel megúszták.

2016. jan. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Általános vagy középiskolában szerintem ritka, mert aki képes ép ésszel felmérni, az tudja, hogy anyuka-apuka is tudni fog róla és abban valószínű nem lesz köszönet.

Főiskolán, egyetemen találkoztam már ilyennel.

2016. jan. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Egyetemen előfordul.
2016. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk volt ilyen alap- középsuliban is.
2016. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor iskolába jártam még két osztálytátsam full részegen jött be. Dülöngéltek és dölt belölük a pia szag. Pont miattuk változtattak az iskola házirendjén.


Meg volt én is bevertem pár felest meg mi egyebet. Volt olyan haver széthányta a radiátort meg srác fejére a lány wc-t

2016. jan. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!