Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanárnak joga van ehhez?

A tanárnak joga van ehhez?

Figyelt kérdés
A következő eset egy tanórán történt, mikor elővettem a szendvicsemet. Egy drága szendvicsről van szó amit leraktam az asztalomra magam mellé ami tanáromnak nem tetszett. Miután rámszolt hogy rakjam el, elakartam rakni de egy erős mozdulattal kitépte a kezemből majd kidobta a kukába. Joga van ehhez? Egyébként egy középiskolában történt az eset.(nem történt étkezés)

2015. márc. 17. 12:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%

Nincs joga kidobni semmidet sem.

De felesleges azzal idegesíteni, hergelni, hogy óraközben olyannal foglalkozol, amivel nem kéne. Semmi értelme nem volt elővenned a szendvicset órán. Nyilván arra gondolt, hogy enni fogsz.

2015. márc. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
jaj te kis ártatlan, meg a mocskos szemét tanár ... de jó, hogy nem vagyok nálatok tanár ... neked jó
2015. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%

mielott azon porognel hogy a tanarnak mihez van joga meg mihez nincs, eloszor inkabb azzal foglalkozz hogy neked mi a KOTELESSEGED.


Hulyegyerek.

2015. márc. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem ettem órán. A tanár mikor közölte hogy kidobja a szendvicset, a válaszom az volt: 400Ft-ért kidobhatja. Raktam volna el mert azthittem viccel ezzel hogy kidobja a szendvicsem, és erre kitépte a kezemből, úgy hogy a szendvics is szétszakadt. 19 éves vagyok, tisztában vagyok azzal, hogy mit szabad órán.
2015. márc. 17. 12:44
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

Azért így már más a történet :)

Nem raktad el. És még be is szóltál.

Ez lesz a való életben is ám. Csak ha olyannak szólsz be, akinek nem kéne, ott nem kidobják a szendvicsedet, hanem jól elvernek.

2015. márc. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

#4 dehogy vagy tisztában ... neked csak jogaid vannak, kötelességed nincs, mi?


nem elég, hogy kipakolod a kaját, és amikor a tanár rád szól ahelyett, hogy elnézést kérnél és gyorsan elraknád, még be is szólsz pofátlanul neki


nem, nem jól csinálta a tanár ... téged kellett volna a kukába dobnia

2015. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
73%
Mi a rákért vetted elő? Pofátlan vagy, egy pofon járt volna inkább.
2015. márc. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Én nem dobtam volna ki, hanem elintézek neked egy igazgatói intőt a pofatlanságodért. A másodiknál repülnél a suliból. Valamint gyakran kéne szóban felelned mert látom benned a.bizonyítási kényszert, és gyorsan azon kapnád magad, évet ismételsz. Ehhez lenne joga a tanárnak. Ez jobban tetszene?
2015. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Igazatok van! Ha nem is akart enni, akkor meg minek rakta ki? Szerintem enni akart, csak először felcsempészte az asztalra, aztán persze, ha a "hülye tanár" ugye mégsem csak vele lenne elfoglalva, hanem tanítani is szeretne, akkor meg jól bezabálja.. Istenem! Meg sem próbáltam volna elővenni. Jól tette a tanár, amit tett, elejét vette a további pofázásodnak!
2015. márc. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy ezer százalék hogy benne van az iskola házirendjében, hogy órán nem lehet ételt, italt elővenni.
2015. márc. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!