Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ilyen eredmennyel bejutok egy...

Ilyen eredmennyel bejutok egy Eotvos vagy Fazekas gimibe? Ez az eredmeny mennyire jo?

Figyelt kérdés

6.osztalyos vagyok es az irasbelin 70 pontom lett (50 magyar es 20 matek). A hozott pontok azt hiszem meg 70pontot ernek, es mindenbol otos vagyok, szoval szamitsunk minimum 60 pontot, igy ez mar 130. Van tiz angol es magyar versenyeken elso helyezest igazolo oklevelem, plusz meg a szobelivel szamoljunk minimum 25 pontot. Ez igy mennyire jo?

A kerdesem az, hogy:

Az elso helyet igazolo oklevelek hany pontot ernek?

Ezzel az eredmennyel egy Eotvos vagy Fazekas gimibe bejuthatok?

Az irasbeli eredmenye mennyire lett rossz? Elore is nagyon koszi a valaszokat



2016. jan. 19. 17:19
 1/3 Bogi11 válasza:
Az 50pont magyarból fantasztikus, a 20 matekból viszont elég gyenge. Az Eötvösbe tavaly 81 pontos írásbeli kellett minimum max. hozott pontok mellett a szóbelire való behíváshoz. Hogy az idén mennyi lesz azt nem lehet tudni. Az oklevelek sajnos nem érnek pontot, legfeljebb (ha szóbelire behívnak) , akkor esetleg lesz mód megmutatni azokat. A Fazekas pontjait nem tudom, de a matek osztályba nem gondolom, hogy elég lenne, mert ott felfelé súlyozzák a felvételi matematika eredményt.
2016. jan. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom szepen :)
2016. jan. 20. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:
A Fazekasban a versenyeredmények nem érnek pontot, de a szóbelin meg tudod őket mutatni. A jegyek sem számítanak olyan sokat, de már nem emlékszem pontosan. Egyébként meg tudod nézni az iskola honlapját.
2016. febr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!