Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az általános vagy a középiskol...

Az általános vagy a középiskolátokat szerettétek jobban és miért? Hova volt jobb járni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 20. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Én azt mondhatnám, hogy nekem kb. egyfoma mind a kettő, legalábbis az eddigi középiskolai tapasztalatom alapján. (Most vagyok 9.-es) Igaz általánosban még egy ideig voltak barátaim, de aztán ahogy idősödtünk, ez a jó kacsolat sajnos megbomlott közöttünk.Viszont itt gimiben sokkal rendesebben velünk a tanárok, legalábbis a többség. Nekem mindegyikkel kapcsolatban vannak jó és rossz tapasztalataim,szóval én nem tudnék dönteni.:)
2016. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a középiskolát szerettem jobban. Ott már azt tanultam amit szeretek(eü-sbe jártam). Általánosban egyébként sokat terrorizáltak leginkább csak lelkileg tettlegességig azért nem fajultak a dolgok, de ez középiskolában megszűnt.

Ugyanoda jártam OKJ-ra is. Azt is szerettem, csak az osztályt 2 külön szakmát tanuló csoportból hozták össze és a másik amibe nem én tartoztam, ők nagyon el voltak szállva maguktól és emiatt nem szerettem azt az időszakot.


Egyébként most már dolgozom és most érzem magam a legjobban.

2016. jan. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Gimnáziumba volt jobb járni.


- sokkal megértőbb, intelligensebb diákközösség,

- jobb tanárok, mind emberileg, mind tudásban,

- végre megszabadultam az általános iskola idióta korlátozásaitól (szünetben kötelező udvarra mászkálás, ügyeletesség a tanárok helyett, táncórák, hajzselézés tiltása, beavatkozás a magánéletembe),

- a diákönkormányzat nem azért ül le, hogy félóráig bólogasson a tanári kar döntésére, hanem mi is beleszólhatunk az iskolai életbe,

- azt tanulhatom emelt óraszámban, amit szeretek.


Egyszóval nekem az iskolám szellemisége tetszik leginkább, kár, hogy idén elballagok.

<3 Miskolci Herman Ottó Gimnázium

2016. jan. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az általános iskola 8 évét egy helyen jártam ki. Eléggé visszahúzódó pancser gyerek voltam, folyton baszogattak, nem szerettem. Gimnáziumra elkezdtem kikupálódni, ott már nem baszogattak. Az utolsó két gimis év pedig életem legjobbja volt, nagyon szerettem, sokkal jobban mint az általánost. Már két éve egyetemista vagyok egy másik városban. Na ennél rosszabb nincs...
2016. jan. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő nagyon rossz, de legalább az általánoson még nem múlik túl sok minden az életedben, úgyhogy talán az még jobb.
2016. jan. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Általános százszor jobb volt.
2016. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Clay Morrow ***** válasza:
87%
Általános. Ott még éltem.
2016. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az általános, ott még sportoltunk, ott még voltak lányok is az osztályban stb.
2016. jan. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Általános iskola. Sokkal jobban szerettem mindent benne. Az osztálytársaimat, iskolatársaimat, tanáraimat. Szerettem suliba járni.


A középsuli meg egy nagy rakás szar, és ez már nem is fog változni, mivel végzős vagyok. A tanárok idióták, az osztálytársaim unalmasak és nagyon klikkes az egész osztály, az iskolatársaimat meg nem is ismerem, csak akikkel általánosba is ugyanoda jártunk, mivel óriási az iskola.

2016. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a középiskolát jobban szeretem :) Általánosban gyökerek voltak az osztálytársaim, állandóan cseszegettek, itt nincs ilyen. Meg nálunk általánosban a tanárok is elmebetegek voltak, legalább is egy részük. Pl. volt olyan tanár, aki nem viselte el, ha órán a hátunk mögött van a székre rakva a kabátunk, óra előtt mindig hátra kellett menni a terem végébe felakasztani, különben negyed óráig ordibált velünk meg szidott minket, hogy nem vagyunk képesek ennyit megtenni. Meg volt egy csomó felesleges óránk, pl. technika, rajz, informatika...Az infónak mondjuk még lenne is értelme, ha nem annyit csináltunk volna egész órán, hogy paint-be rajzolgatunk meg le kell irni 50-szer különböző betűtipusokkal a nevünket -.- Középiskolában már nincsenek ilyen órák a tesit leszámitva, amiknek kb csak annyi értelmük van, hogy nehogy hamarabb hazajöhessünk. Ráadásul még a fakt is az órarendbe van beépitve, úgyhogy nem kell délutánig ott ülni és nagyrészt olyan dolgokat tanulok, ami érdekel is és amivel foglalkozni szeretnék később.

17L

2016. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!