Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mz Etz 250 vagy 125/150-es...

Mz Etz 250 vagy 125/150-es jobb erdőbe járni letérni az utakról terep motorozásra?

Figyelt kérdés
Más motor nem érdekel hogy ez meg ez jobb lene köszönöm!

2015. nov. 20. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már a nem jó és a nem jó közül kell választani, akkor legyen a nem jó... Valószínűleg a kisebb, mert könnyebb legalább. De egyik se való terepre. Normális állapotú földútra még talán igen, de annál keményebb körülmények között inkább csak saját magad szivatására alkalmas.
2015. nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már MZ akkor ets300/G csak, hogy még mobile.de -n is egy eredeti Geländesport szökőévente bukkan fel a hírdetések között kb. 2000eurós áron :(
2015. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2015. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül a 150-eset ajánlom.250-es már tul nehézkes.Nem lenne jó vele terepezni.
2015. nov. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én egyszer kipróbáltam a 150 est kellemes volt könnyű ugrott ha kellett odaraktam ahova akartam ismert terepen kell menni vagy óvatosabban mert a meglepi bukkanókat kátyúkat nem tudja tolerálni a rugózás. első telóba új szimering meg 5w olaj jó ötlet meg szélesebb enduro kormány szivaccsal meg majd meg látod ki alakul az mire van szükség. jó csapatást kívánok.
2015. nov. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!