Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az agyamra megy az anyósom....

Az agyamra megy az anyósom. Hogyan tudnám "leszerelni"?

Figyelt kérdés

Mindenbe beleszól, ha ezt csinálom az a baj, ha azt csinálom az a baj, stb... és hasonló dolgok.

23/f


2015. aug. 1. 01:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Ilyenek az anyósok. Semmi sem jó nekik. Mit gondolsz, miért vannak anyós viccek?
2015. aug. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Az a kulcs, hogy ne engedd, hogy irányítson, ugyanis ennek kb ez a célja. Ha idegesít és amit csinálsz ahhoz igazítod, hogy vajon mit szól ,akkor irányít. Szabadnak kellenem maradni, ami persze neki nem nagyon tetszik, de a szabadságnak ára van:)
2015. aug. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Együtt éltek? Meg vannak már a kialakult szokásai, és mivel az lakása, azt várja el, hogy te alkalmazkodj a helyi szokásokhoz. A különköltözés oldaná meg a problémát.
2015. aug. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Hát én sose tudnám ezt elképzelni, hogy legyen ilyen anyós hülyeség. Talán én vagyok túl intelligens és jól szituált, és a hozzám való intelligens nőnek nincs ilyen anyja. Általában jobban kijövök az anyjukkal, mint barátnővel...:D
2015. aug. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Mondod neki, hogy kuss.
2015. aug. 1. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Például?
2015. aug. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
23 évesen már anyósod van?
2015. aug. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7

csak anyós jelölt , de már több mint 4 éve

2015. aug. 1. 10:28
 9/13 anonim ***** válasza:
17%

Nem értem a 7. válaszoló problémázását, miért ne nősülhetne 23 évesen valaki?

Amúgy leszerelni? Vízpumpafogót tudom javasolni :D

2015. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az egyetlen megoldás, ha nem reagálsz semmit vagy csak bólogatsz mindenre és utána meg úgy csinálod ahogy te akarod/tervezted.

Egy idő után, ha meglátja h semmi értelme pampogni, abba fogja hagyni.Amíg azt látja h van hatása, addig sajnos fogja nyomni a hülyeségét.

Amúgy jó kérdés hogy együtt laktok-e? Ha igen, akkor remélem már lassan összegyűlik a pénz a különköltözésre, ugyanis az a legjobb megoldás, ha nem jöttök ki.

2015. aug. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!