Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az öltözőben rendre topless...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az öltözőben rendre topless osztálytársnőm engem akar zavarba hozni vagy szívatni . Lényeg: hogy tudnám leszerelni ha lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés

Szóval az osztálytársnőm az utóbbi hetekben azt csinálja hogy mikor öltözünk át ő ugye sportmelltartót vesz pedig nem is teszi magát oda annyira órán. pár perc alatt át tudna öltözni de ő 15 perces szünetből legalább 10 percig félpucéran flangál az öltözőben. észreveszi hogy néha a melleit nézem(de most hova nézzek föl a plafonra vagy süssem le a szemeimet?). Beszól hogy: "szívesen megfulladnál köztük ugye?" meg "rácuppannál,mi?"

menőbb csajsziknak is mond ilyeneket de azok könnyen leszerelik azzal hogy helyeselnek. csakhát azok ők én meg én vagyok. ha én helyeselnél kikiáltanának leszbinek. De akkor mit tehetnék?



2014. jan. 8. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én rácuppannék.
2014. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szard le ilyeneknek pont ez a céljuk hogy zavarba hozzanak
2014. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megfulladnék köztük :DD
2014. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vágd pofán! Tépkedd meg a tőgyeit!
2014. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Legalább nagy mellei vannak?
2014. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
végülis igen nagyon sőt formásak(más csak műtéttel ér el ilyesmit de szerintem ez beképzeltté is tette)
2014. jan. 8. 21:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Csapd le a labdát és mondd, hogy igen, szívesen megfulladnál közöttük.
2014. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező megtennéd, hogy legközelebb sutyiban lefényképezed, és a képet elküldöd nekem?
2014. jan. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
pont ez a célja...írtam is hogy akkor leszbi jelzőt aggatnak rám
2014. jan. 8. 22:22
 10/11 anonim válasza:
100%
egyszer mondd meg neki hogy "hallod, légyszi menj már át a fiúkhoz és ezt kérdezd meg tőlük is, ott legalább akad rá vevő"
2014. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!