Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van az hogy aki jobban...

Miért van az hogy aki jobban nyalizik egy tanárnak az jobb jegyet kap akárhogy tanul Magyarországon?

Figyelt kérdés
2016. jan. 25. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ezt így nem lehet kijelenteni, és ezt tanárként mondom.
2016. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szimpátia mindnekinek számít.
2016. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Na azért én ezt így nem jelenteném ki.

Osztályfőnököm még azoknak is beszólogat, akik kinyalják a seggét, és ugyanúgy bírálja el őket, ahogy azokat, akik nem teszik ezt. Sőt, talán őket többször is felelteti, ha arról van szó.

Viszont kémiatanárunknak én vagyok a kedvence, és ezért állandóan ad óravégi "pluszt" (amiből 5 egy 5-ös), még ha egész órán is csak fekszem a padon...de egyébként igen, nem tudom, miért kell "szétválasztani" a tanárt és az embert, mert a tanár is ember, ebből adódóan mondjuk hiába tanulsz Te jól, ha nem vagy neki szimpatikus, lehet, hogy ki fog bszni veled...

2016. jan. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Én sem értek egyet, a mi legtöbb tanárunk pl. kifejezetten leszerelte a nyalizásokat.
2016. jan. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit tekintesz nyalizásnak: azt, hogy mindig megvan mindene, odafigyel, kérdez, aktív - ezt nyilván értékelik a tanárok, vagy pedig azt, hogy megpróbál mindennel a tanár személyének a kedvében járni - a kettő nem ugyanaz.
2016. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
50%

1. Nem kell általánosítani.

2. Magadnak tanulsz, nem a tanárnak.

2016. jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Miért van az Magyarországon hogy aki jobb jegyet kap arra a többiek azonnal ráfogják, hogy nyalizik a tanárnak?
2016. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sazr suliba jàrsz.
2016. jan. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez a legbutább kérdés amit itt valaha olvastam, és nem csak trollkodásból rakták ki.

A tanár nem csak a tudást nézi, hanem a magatartást is.

Ha két hülye van és az egyik csendben jegyzetel a másik meg méltatlankodik, akkor a tanár átnézi még egyszer a jól dolgozó gyerek dolgozatát, mert hát mégsem lehet mindenki megbuktatni.


De olyannal még nem találkoztam, hogy egy rossz de okos gyereket ugyanúgy vagy rosszabbra zárna le a tanár mint aki csak ül az órán és néz maga elé.

Szokott a tanár gyűjtőmunkát adni, mindenki megcsinálhatna, de csak egy gyerek képes rá, így valószínűleg díjazza, hogy ő foglalkozott az anyaggal.


Mindenkinek lehetőségében áll "nyalizni". Én biosz versenyre megyek, pedig nem is vagyok jó bioszból. De rajtam kívül csak 1 gyerek jelentkezett rá, pedig mondta tanár, hogy jár érte ötös.

Bár nem is tudom mit értesz te a nyalizás alatt.

2016. jan. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
te előnyben részesíted azokat a barátaidat, akik nyaliznak, vagy inkább, inkább azokkal haverkodsz, akik utálnak? persze a tanár is ember, de elvárható volna, hogy azokkal foglalkozzon, akik utálják, akár a tantárgyat, akár a személyét, lehet úgy is szorgalmas és jó fej valaki, hogy nem nyalizik persze
2016. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!