Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon tényleg ezek...

Magyarországon tényleg ezek képviselik a jobb oldalt?

Figyelt kérdés
Akárhányszor az országgal kapcsolatos fórumra megyek, videót nézek, mindig csak síró és ingerült emberek kommentjeit látom. Alig 10 évesek úgy tesznek mintha a napjaikat Trianon tenné ki. Szentül hiszik, hogy ha Trianon nem történik meg, akkor ma minden szép és jó lenne. Nagyképű, ingerült emberek az által döntik el, hogy ki a magyar, hogy a törököt, vagy a finnt tartja e közelebbi rokonnak. A "fagylaltot is bicskával evő" falusi előbb hisz az összeesküvés elméleteknek, mint a realitásnak. Komolyan ezek az emberek lennéne a hazafiak? Egyik a múlt miatt sír, másik mindenkinél nagyobb magyar, 3. meg azt hiszi, hogy valami titkos tudás birtokában van. Akik a liberális eszméket képviselik azok legalább ugyan azokat az ostobaságokat mondják.

2016. jan. 2. 21:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
A baller oldalon meg a szipusok, ahol állandó drasszizmustól reszketnek. :)
2016. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
a magyar jobboldal halottabb mint a bal.
2016. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Üdvözöllek a realitásban.
2016. jan. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1-es A baloldaltól nem is várok mást. De azok akik a nemzetet képviselnék, a magyarságot...Teljesen szégyenteli a viselkedésük. Egy alapból szét húzó nép vagyunk, erre ők még külön eldöntenék hogy ki a magyar és ki nem, csak azért mert valamiben nem értenek egyet. Folyton a múltban élnek nem pedig a jövő érdekli őket. Még mindig azt hiszik, hogy folyton minket akarnak háttérhatalmak elpusztìtani,miközben látszik, hogy nyugat és észak európa jóval nagyobb bajban van.
2016. jan. 2. 22:24
 5/15 anonim ***** válasza:
29%

Láttál 3 jobboldalit? Ebből aztán tökéletes következtetéseket levonni!

Gratulálok! :)

Szerintem ne gondolkozz, nem áll jól!

2016. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
*következtetéseket lehet levonni
2016. jan. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
5-ös látom nem vagy valami nagy értelmiségi. Nem 3 darabròl beszélek, 3 féléről. Ne zavarjon hogy az előtted kommentelők éttették. Ennél nyilván van több, de ezek a típusú emberek akik a legtöbbet mutatkoznak meg.
2016. jan. 2. 22:56
 8/15 anonim ***** válasza:
29%

Ja értem! Akkor te vagy az a libsi, aki általánosítgat!

Így már vili!

2016. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Én, mint szélsőjobboldali, szintén megfigyeltem.

A liberálisoktól nem is várok többet (olvasd csak el egy mai liberális költô versét), de azért már egy Tormay Cécile, Nyirő József, Szabó Dezső, Herczeg Ferenc szintű kör lehetne igényesebb.

2016. jan. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Évekkel ezelőtt velem ugyan ez történt. Egy darabig "szemeztem" a jobbosokkal. Jobbos társaságokba jártam, jobbos eseményekre mentem el, és próbáltam beilleszkedni közéjük. Idővel megelégeltem, hogy az egész egy demagóg maszlag. Amikor beszélni/ígérni kell, akkor oda teszik magukat, de a megvalósítás már nem megy annyira. Ha egy témában ellenkezett az álláspontunk, akkor normális érvek helyett egyből jött a zsidóbérencezés, libsizés, komcsizás, meg a különböző összeesküvéses szarság. Mindenkit szidtak, játszották a két lábon járó erkölcsösséget, közben ugyan olyan selejtek, mint akiket szidnak. Ha valami kellett, akkor nagyon tudtak nyalizni, de különben hamar elfelejtették az embert. A kedvencem az volt, hogy privát körben az összes nagy harcos hazafi volt, de pár kötekedő részeg mellett már összehúzták magukat. Igen csak álomvilágban élnek.


Ha rám hallgatsz, akkor egyaránt szard le mindkét oldalt, és éld az életed.

2016. jan. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!