Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen ember az ilyen?

Milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés
tehát , van egy fiú haverom aki egy idegbajos állat . Tegnap beszóltam neki , ő meg visszaszolt , mondtam neki hogy a szemembe mondja erre odajött és megmondta a szemembe . Ott volt még 2 barátnőm , meg a pasim , de őt ezt nem érdekelte , hogy esetleg megvernénk vagy ilyesmi . Mondtam hogy menjen a döglött apja után aki felakasztotta magát , erre meg csak vigyorgott. Barátnőm mondta hogy ez nem volt jó ötlet , mert ő feljelentette egyszer testi sértésért , és tudja hogy nem fél semmitől . Máma a kezembe nyomott egy képet , amin én vagyok rajta . Szinte tuti hogy elmebajos , de nem félek tőle . Így megin csak csúnyákat mondtam neki "nyelt volna le az anyád , minek hozott egy nyomorékot a világra , az apád is azért döglött meg mert egy nyomorult vagy " erre megint csak vigyorgott. Hogy tudnám lerázni ? 16 lány

2016. jan. 29. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
En tudom miert vigyorgott. Vedd ugy, mar le van zarva es varj. Csak varj te agyhalott szutyok.
2016. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Na és te milyen ember vagy, hogy azzal sértegeted, hogy az apja öngyilkos lett? Egyszerűen hagyd a fenébe, ha nem szóltok hozzá, megunja és keres mást, akinek beszólogathat.

Mégis, mitől a "haverod"?

2016. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugye most csak viccelsz?
2016. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Te se vagy normális ha ilyeneket mondasz neki...

B+ nyílván azért ilyen ember mert sok szarság történt vele...

2016. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Tegnap beszóltam neki , ő meg visszaszolt"


Konkrétan mi a problémád a sráccal? Az, hogy vissza mert szólni, sőt odament, és a szemedbe is elmondta a riposztot, miközben ti négyen voltatok, ő meg egyedül? Szerintem te vagy idegbajos a leírtak alapján, és akkor még finom voltam.

2016. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok biztos, hogy ki is az igazán nyomorult az elmondottak alapján, de minden reggel igazán szopogathatnál egy kis szappant mert elég mocskos a szád

később még hasznodra is válna, mert egyszer valaki meg fogja unni a diplomatikus beszéded

2016. jan. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Menjen a döglött apja után aki felakasztotta magát"

Te milyen ember vagy? Ásd el magad.

2016. jan. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan putris, nèger gettót szeretném utánozni típusú marhaság. Képzelem, milyen alak lehetsz "kedves" kérdező...
2016. jan. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Amugy ez szerintem kamu kérdés
2016. jan. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyeneket mondasz egy olyan embernek, akivel még elméletileg jóban is vagy (haver)?

Te betegebb lehetsz nála csakis, ha ilyenekkel sértegeted. Akármit is mondott neked a srác, a halott apjával nagy gáz tőled dobálózni. Idióta vagy, téged is lenyelhetett volna anyád.


Egyébként meg alapjáraton te minek is szólogatsz be neki? Nevetséges, hogy még te vagy felháborodva, amiért VISSZAszólt. Gondolom te úgy vélekedsz magadról, hogy te vagy az atyaúristen. Hát pedig nem.

2016. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!