Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sos! Hogy illeszkedjek be...

Anonymous0123 kérdése:

Sos! Hogy illeszkedjek be mégjobbаn?

Figyelt kérdés

Új suliba kerültem szeptember óta és lettek haverjaim az új osztályomban de az a baj hogy az osztályom 2 részre oszlik.Az egyik ahol rendesek vannak a másik része pedig a "nagymenők"..Én csak az egyik részével vagyok jóba de szeretnék jóba lenni a többi "menővel" is. Mert ma lesz a gólyabuli csak az a baj hogy sok haverom nemtud eljönni rá mert az egyik beteg,a másikat nem irták fel a listára stb..

Multkor odahivtak hozzájuk és odaadtam nekik a gyujtót és amikor visszamentem érte röhögtek hogy kao elveszett.Mondom kérem vissza és ideadták..Volt hogy odamentem hozzájuk és eléggé flegmán viselkedtek velem meg úgy mintha nem lennék ott..Lehet én vagyok a hibás mert nem nagyon mertem beszélni velük csak pár szót.

A padtársam azt mondta szarjam le őket mert beképzeltek.De én jóba szeretnék lenni a menőkkel is az osztályban.Szerintetek micsináljak?



2015. okt. 9. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Felejtsd el. Vagy a menők, vagy a normálisa, a kettő együtt nem megy.

Amúgy a nagymenők beképzelt, maguktól elszállt, kötsögök. Hírből sem ismerik a "barátság" kifejezést, pl.

2015. okt. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!