Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak? T. l.

Mit csináljak? T. l.

Figyelt kérdés
Lenne egy osztálytársam akitől éassan agyhugykövet kapok konkrétan. 11 éves 70 kiló. olyan baromatta viccei vannak hogy megőrülsz. Olyan keménynek hiszi magát amikor arról beszél hogy elesett a rollerrel és beletenyerelt a leejtett üvegtáblába. ma délelőtt tesi órán mondta a dumáját elkezdte mondani hogy az jó lesz ha belesz@rok aádba sz? Én mondtam neki hogy akkora egy agresszív perverz majom hogy az hihetetlen odajön és fogdos engem majd lefog aztán elkezdi a nyakamat cseszegetni ÚGY hogy most hordhatok nyakmerevítőt mert kiroppantotta teljesen. állandóan röhög olyan hangon hogy megsüketülsz én már meghülyülök b**zki

2016. febr. 8. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

LOL

amúgy mi az a "T. I." és "aádba sz"?

2016. febr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szólj ofőnek, igazgatónak, szülőknek.
2016. febr. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
többi lent és a szádba
2016. febr. 9. 18:37
 4/4 anonim ***** válasza:

szar az ilyen.

mit tudsz csinálni? semmit, eltűröd.

képzelhetem, otthon milyen nevelést kaphat, semmilyet, és azért ilyen. :D


én is rohadtul útálom az ilyeneket, de ebben a korban 100%, hogy a szülő sara.

ami például engem különösen idegesít az az, amikor a kisgyereket beíratják hip-hop táncsuliba, és ott arra tanítják, hogy legyen rohadt nagy az egója, önbizalma és a pofája.

és ezt gyorsan meg is tanulja...na az ilyenek is így viselkednek...10-11 évesen azt hiszi, hogy ő mekkora arc, addig, ameddig valaki el nem keni a száját, vagy jön egy nagyobb arc, és beoltja...:D

2016. febr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!