Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak engem idegesítenek az...

Csak engem idegesítenek az ilyen tanulók?

Figyelt kérdés

Van az osztályomba egy-két ember, aki folyton azon sír, hogy nekik mennyire nem megy a tanulás, aztán persze ötös dogát írnak. Pl. múltkor megkérdeztem az egyik csajt, hogy megy-e neki a matek, erre azt mondja, hogy nem, ő egyáltalán nem érti, fogalma sincs, hogy fogja megírni a dogát. Tegnap kiosztották a dogákat, hibátlan lett neki.

Másik helyzet, hogy kémiát megírtuk, kérdezem, milyen lett, erre azt mondja, hogy összeteszi a két kezét, ha megvan a hármas. Kiosztják. Még szép, hogy ötös.

Egy másik tanuló... Írtunk egy dogát, már nem is emlékszem, miből, de elkezd utána sírni, (SÍRNI!!!) hogy ez neki mennyire szar lett, alig tudta stb... Kiosztják, ötös.

És mindig ez van, most ez nekik mire jó Hogy sajnáljuk szegénykét, hogy jaj, de szar neki? Csak az én osztályomba vannak ilyenek vagy máshol is? Titeket nem idegesítenek vagy már megszoktátok?



2016. febr. 11. 15:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
Én nem találkoztam ilyenekkel, szóval nem tudom,hogy zavarna-e.
2016. febr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Néhányan félreértettek, engem nem érdekel, hogy ki milyen dogát ír, de nem tudom figyelmen kívül hagyni, mert ott ülnek mögöttem, hallom a nyavajgásukat, ami egy idő után elég idegesítő. Pusztán kíváncsi voltam, hogy máshol is van-e ilyen vagy csak az én osztályomra jellemző. Oké, tudom, hogy van jobb dolgom is, csupán érdekelt a dolog.
2016. febr. 11. 19:31
 13/18 A kérdező kommentje:
De az utolsóknak köszönöm szépen, ők úgy látszik, megértettek. :)
2016. febr. 11. 19:32
 14/18 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

Engem is idegesít, ja :D Ha én ötösre vizsgázok, az ziher, hogy úgy megyek oda, hogy én ötöst fogok kapni.

Egyébként általában fel tudom mérni, hogy mennyit tudok, és vizsga után elég pontosan be tudom lőni, hogy amit írtam, hányast ér. Nagyon ritkán okoz meglepetést a kapott jegyem. Akkor szoktam elbizonytalanodni, ha a tudom, hogy a tanár elég hülyén javít, hogy nem olvas el mindig mindent, vagy nagyon kötekedő.

Nem tudom, hogy egyesek miért ilyenek. Vagy nem tudják felmérni a tudásukat, vagy álszenteskednek. Nem kell álszenteskedni. Ha széttanultad a beled is, légy rá büszke, és igenis vállald, hogy te ötöst fogsz írni és alább nem adod.

2016. febr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%
*nyavalygás te fogyatékos
2016. febr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Neked ilyenkor amúgy mid fáj? Nem unod még?
2016. febr. 13. 07:51
 17/18 anonim ***** válasza:
56%
Valószínűleg családi probléma áll a háttérben. Tapasztalatból mondom, bár én sosem sírtam a suliban mindenki szeme láttára, ha nem úgy sikerült. Szóval szerintem az a helyzet, hogy a szülei megbüntetik, ha rossz (értsd: nem 5ös!) jegyet kap. Szívás az ilyen, ha legközelebb tapasztalod, gondolj bele inkább hogy milyen szerencsés vagy, hogy neked nem ilyenek a szüleid.
2016. febr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
49%

Vagy egyszerűen kevés az önbizalmuk. Tudják, hogy nem buták, és megtudnák írni a dolgozatot minden probléma nélkül, de nem annyira magabiztosak, hogy ezt ki tudják maguknak is jelenteni.

Meg amúgy is, még mindig "viccesebb" azt mondogatni, hogy "lol, megbukok, remélem meg lesz a kettes", minthogy "jól sikerült, sokat tanultam rá, ötös lesz ez is!". Ha az utóbbit mondanák, már az lenne a baj, lestrébereznék őt egy "pofa be, okoska" szemforgatással...


És hogy ezt honnan tudom? Én is ilyen fajta vagyok. Bár igaz, próbálok egyre kevesebszer ilyeneket beszélni, nehogy egy osztálytársam kiírjon az internetre...

2016. febr. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!