Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Máshol is megy ez a "gúnynév"...

Máshol is megy ez a "gúnynév" téma? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mert nálunk mindenkinek van minimum 2 idióta "beceneve". Persze mindet a fiúk találták ki. És egy idő után marhára idegesîtő hogy mindegy mit csinál az ember vhogy mindig be tudnam szólni a ránk ruházott (legtöbbször értelmetlen, háttérsztori nélküli ) kifejezéssel.

Az érdekel hogy ez tényleg így van másoknál is vafy csak az én degradált oszt.társaim szokása mindenkit átkeresztelni..(sztorikat írhattok)



2016. febr. 12. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:

nálunk ilyen nem volt, egész normális osztályom volt (tavaly érettségiztem)

persze néha voltak piszkálódások, meg a másik háta mögött kibeszélések, mint szerintem mindenol, de semmi komoly

2016. febr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen, nálunk is megy ez. Szintén a fiúktól ered, és itt is legtöbbször csak random találnak ki neveket (vagy csak én nem értem a logikát). Én például Jumurdzsák lettem amikor az Egri csillagok volt a kötelező olvasmány. Ez főleg azért jó, mert ugyebár lány vagyok. A jelenlegi nevem pedig jelenleg Messiás, amit szintén nem tudok hova tenni, bár ez már ez már eredhet a nevemből, szóval erre még azt mondom hogy oké. De amikor valakit elneveznek Fitymanginak, meg Trollface-nek, az már több mint érdekes.
2016. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne figyelj rá. Mond el 1X, neveden szólítsanak.
2016. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez midnenhol van.


Nálunk volt görény, atyám, zsíros, pedró, sültparaszt, én spec a b+zi voltam...

2016. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kecskefészek15 ***** válasza:
Én meg voltam már krokodil, vega krokodil meg zsidó
2016. febr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez van. Nekem most jelenleg nincs becenevem de van akinek adtak a fiúk valami idióta nevet, de fogalmam sincs hogymiért pont így nevezik el őket. Pl.kakaóscsiga, Tarzan, Siffi,
2016. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Engem egy egy fiúnévvel szekálnak úgy hogy azt a gyereket láttam vagy kétszer!! És erre kitaláltak hogy tetszik nekem -_- most erre mit mondjak...??

De ez még a jobbik eset mert mikor jönnek az olyan nevekkel hogy :haribo, vörösfenyő, dadó, andor atya, havier bolivar (mondjuk ezek közül csak az utolsót mondják rám) azt nem nagyon tudom hova tenni...oké poenos ez, HA lenne értelme:D mondjuk vmi jó kis sztorihoz kötődne vagy vmi ilyesmi..de így hogy felkelnek reggel hogy " áhá, haribo ez a tökéletes !" es random szavakkal dobálóznak inkább unalmas es idegesítő.

Am szerintetek a Havaska név gáz?(szerintem nem olyan rossz de lehet azért mert ráállt a fülem vagy hogy mondják ezt.:) )

2016. febr. 16. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!