Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy osztálytátsam aki egy...

Van egy osztálytátsam aki egy picit idegesít?

Figyelt kérdés

Mellettem ül. Mmondok neki valamit 1 óra múlva újra megkérdezi.

Elmondom neki hogy csinálom vele a közös házifeladatot és másnap újra rákérdez, "hallod, megcsináljuk?"

Kérdez valamit, 5 perc múlva újra ugyanazt megkérdezi.

Elfelejt dolgokat, nem adja vissza a tollamat, nem volt ott a megbeszélt időpontban pedig előtte elmagyaráztam neki többször és erre azt felelte "te ilyet nem mondtál".

És ezek nem egyszeri alkalmak, szinte mindennaposak.

A másik:

Random hülyeségeket mond nekem:" tegnap hajnali háromig csgoztam".

"Retro unikornis"

"képzeld voltam fogorvosnál, kihúzták. "

Internetezek és elkezdi" olvastál valami újdonságot a jupiterről?"

Teljesen indokolatlanul kérdez és mond dolgokat.

Egyfolytában belemászik az intim szférámba, olyan közel hajol, hogy szinte már az arcomhoz simul.

Amikor én mondok valamit a válasz "miért"

"komolyan gondoltad? "

" fasa" aha, ja. "

Ja és olyan hallkan, artikuláltan beszél hogy sokszor nem értem.

Amúgy nincs bajom vele, mással nemigen áll szóba.

18/F


2016. febr. 16. 20:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Csak elég fura mi baja van
2016. febr. 16. 20:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Totál hülye szegeny
2016. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nem akarok hajszálhasogató lenni, de a sötéteel kiemelt 'főkérdés' úgy hangzik, hogy : "Van egy osztálytarsam aki egy picit idegesít?" Erre a kérdésre nem tudok válaszolni mivel nem ismerem az osztálytasaidat. Na, de, hogy valaszoljak a kérdés alatt leírtakra szerintem próbálj meg elülni a padtársad mellől. Nekem is van egy nagyon idegesítő osztálytarsam , én úgy próbálom lerázni, hogy mindig amikor oda jön próbalok másokkal beszélgetni, és nem figyelni rá.
2016. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy a hallásával van gond? Viccen kívül.
2016. febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg önbizalomhiány,zárkózottságra tippelek.Az hogy elfelejti a dolgokat azért van mert teljesen elvan zárkózva a saját világában.Mivel kocka több mint valószínű magányos,kevés kocka tudja normálisan beosztani az idejét barátokra meg játékra is->ez mellett a random hülyeségeket amiket mond is megmagyarázza pl mivel nem társasági lény ezért megpróbál olyan témákkal előjönni amiben otthon érzi magát vagy valami ilyesmi.Nekem is volt régen egy időszakom amikor elvoltam zárkózva az emberektől hasonlóan reagáltam le a helyzeteket.
2016. febr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!