Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek is van lógós osztálytár...

Nektek is van lógós osztálytársatok? Titeket nem idegesít?

Figyelt kérdés

Olyan osztálytársról beszélek aki igazából bármikor lóghat mert az apja jóban van a háziorvossal és annyi igazolást és felmentést kap amennyit akar....(szánalmas)


Nálunk pont van egy ilyen 16 év körüli lány aki sokat képzel magáról meg minden de ha valami feladatot kell neki csinálnia akkor egyből ellógja vagy kibújik előle.Múlt héten is volt egy olyan nap amikor 3-4 órán is dogát írtunk és ő persze hogy nem jött be...(apja leigazolta). Megkérdezte facen az osztálycsoportban hogy mit kell tanulni másnapra és ahogy elkezdték sorolni jött a válasz hogy ,,Ki akar velem ellógni?''


Így a lógásaival tartja magát az erős 3 és gyenge 4 tanuló felé de ha nem lógót volna annyit akkor 2 is alig lenne meg.



2014. ápr. 8. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az jon le, hogy valojaban te is szeretnel logni vele ;)

Egyebkent gondolj arra, hogy a lany nem jar jol a logassal, rosszabb eredmenyekkel vegez, nem tanul. Nem lesz belole semmi jo.

2014. ápr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyen, de énis ilyen vagyok :)
2014. ápr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak irigy vagy rá. Zavar hogy ő mindent meg bír úszni amivel neked küzdened kell.


Engem személy szerint nem idegesít. Régen általánosban ment az hogy az ilyenre mindenki elkezdte mondani hogy "nem is beteg" "Én találkoztam vele, jól van"

De gondolj abba bele, hogy neked ezzel semmit sem árt. Ugyanúgy kéne mindent csinálnod ha bejárna akkor is.

Sőt, én ezt akár még menőnek is tartom.

Az élet is így működik. Nem az lesz a jobb aki keményebben dolgozik, hanem aki (sokszor alaptomosan) taktikázik és kijátssza a kiskapukat. Ha megnézed akkor a törvények is így működnek.

2014. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Volt ilyen, de miért idegesítene? Semmi közöm hozzá más mit csinál, nem is érdekel.
2014. ápr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én lógós vagyok és az osztálytársaim is azok. Egyáltalán nem idegesít. :)
2014. ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!