Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez a tanár tényleg ennyire...

Ez a tanár tényleg ennyire hülye vagy csak tetteti?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és hetedikbe járok, a töri tanár, hogy is fogalmazzak.. Nem normális.

Órán a DROGOKRÓL beszél, az elkészítése, mellékhatásai..

A fiúkat akik elől ülnek, hát, hogy úgy mondjam piszkálja őket.

A Márkot fejbe csapta a nagyon kemény osztálynaplóval..csak úgy visszhangzott az egész terem.. Van olyan fapálca ami kb. 1 méteres és vastag is eléggé, hogy azon mutathatják a tanárok a térképen a dolgokat, avval a bottal a Balázst hátba csapta.. Elég erősen..

Ma irodalom órán ő helyettesített, olvasni kellett egy verset, olyat szól, hogy nem tudunk olvasni, de az a vers olyan furcsa, mármint a mondatai.. Bence olvasta az egészet, óra végén mondta, hogy mindenki menjen ki kivéve a Bencét, eléggé vörös fejjel jött ki a teremből, aztmondta, hogy tarkoncsapta és ott nagyon vörös volt szegény tarkója.. Hetedikesek vagyunk, a drogokról, pálinkáról, alkoholról és a fogamzásgátlóról beszél.. Ilyet szól, hogy minden lány vegyen be fogamzásgátlót egy liter pálinkával.. Jocó megkérdezi, hogy Hitlerről tanulunk.. Ilyet szól, hogy "Miért akarsz tanulni róla?" Jocó válasza "Hát mert kíváncsi vagyok!" tanár "Hát de ki nem szarja le azt a tömeggyilkost, több millió ember halálát okozta." valami ilyesmi volt.. Nagyon idegesítő már ez az egész..


2016. febr. 18. 19:06
 1/9 anonim válasza:
57%
Szólj az igazgatónak.
2016. febr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is Márk vagyok és engem is b*****tak fejbe osztálynaplóval német órán! ;D De én csak jobban röhögtem, ahogy a padtársam is. ;D A végén már a német tanár is nevetett velünk, mert a padtársammal egymáson röhögtünk. :DDDD


Ja, de nem ez volt a kérdés, várjál! Nem normális. Ezt mondd el az igazgatónak és a szüleidnek is! Ne tartson titeket terrorban, mert tönkre teheti az iskolás éveiteket.

2016. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

MINDEN egyes diák tegyen panaszt, MINDEN diák szülőjénél, igazgatónál és ofőnéls mindenkit akit tanít ez a húgyagyú, buzdítsatok ugyan erre, saját érdeketekben.

Önpusztításra, nem tanulásra oktat és fizikailag bántalmaz nála kisebbeket ok nélkül.

2016. febr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
ha ezt megteszitek, 1 hét sem kell és kirúgják vagy nagyon nagyon drasztikusan meg fog változni.
2016. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kinek nem tetszenek ezek a válaszok?

Az ilyen ember nem való tanárnak!

2016. febr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De ennek a tanárnak egy vicces mondata volt amúgy, még pedig ez: "Ez a vokozás olyan parasztság, az emberiség legalja.." aztán mondja, hogy a aki nem tanul az batman lesz aki a gyárakban betanízott minkas és olyat szól, hogy "Cshő, batman vok!" mindenkiből kihozta a röhögőgörcsöt:D
2016. febr. 20. 09:59
 7/9 A kérdező kommentje:
Betanított* az*
2016. febr. 20. 10:02
 8/9 A kérdező kommentje:
Munkás*
2016. febr. 20. 10:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor döntsed már el drága fiam, hogy idegesít vagy röhögsz.
2016. márc. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!