Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálják ezt? (iskola,...

Coolhc kérdése:

Miért csinálják ezt? (iskola, többi lent)

Figyelt kérdés
Én a legtöbb emberrel megtalálom a közös hangot és mivel nagyon sok dolog (műszakiak általában,de nem csak azok)érdekel ezért szeretek ezekről beszélgetni meghalgatni az érveket ellenérveket információkat cserélni,de mivel az iskolában ahova járok nem sok hasonló érdeklődési körű gyerek van mint én ezért velük nembirok ezekről beszélgetni,de a tanárokkal annál inkább.Jól eklis szoktam beszélgetni velük ki-kivel a saját "szakterületéről"(amik engem is érdekelnek) és az ilyen beszélgetéseket szünetben kerül sor és viszonylag hosszú időt vesz igénybe.Az utobbi időben még az állitólagos barátaim is nyalósnak kezdtek hívni,csúfolnak,de nemértem miért lehet ez?Mert ők nem értenek a telefonjukon kívül semmihez és zavarja őket hogy én jóba vagyok a tanárokkal.Mit tegyek?Nincs nagyon barátom akik állítólag voltak azokról is szól most ez a kérdés.

2016. febr. 15. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:

"de nemértem miért lehet ez?(-?)"

Komolyan??

Komolyan nem? Ennyire logikus tudatoknak látod őket?

Nem zavarja őket. Csak nyalásnak hiszik, értelmes emberekkel való beszélgetési vágyad kielégítését, amit emberek hiányában tanárokkal teszel.

"Mit tegyek?"

Miért kéne tenned bármit is?

Sosem voltak barátaid.

Mivel problémát nem találtam kérdésedben, csak adathibákat tudtam kijavítani.

Ha bármi problémád van, írj.

2016. febr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Szerintem mondd meg nekik, hogy hülyék hozzád és ezért beszélsz ennyit a tanárokkal. Beszélgess tovább a tanárokkal, ha érdekelnek az ilyen dolgok, még nagyra is viheted.
2016. febr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.Bennem is felvetődött,hogy megmondom nekik,de akkor mégjobban piszkálnának,így is mindig énvagyok a "téma" verseket költenek rólam,csúfolófnak,piszkálódnak,de ha nagy ritkán valamelyik ottmarad amikor beszélgetek a tanárral(éppen amelyikkel) akkor hozzá se tud szólni(pl:atomnergetika,áramtermelés,repülés,neves tudósok munkásságai,költészet,festészet)?de utána-pedig a saját szemükkel láthatták hallhatták,hogy nem ez történt nyalósnak és egyéb jelzőkkel illetnek.Tényleg igaz a mondás miszerint "a gyerekek a leggonoszabbak".:( elszomorító
2016. febr. 15. 16:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Kilógsz a sorból, és ez már is elég indok lenne a piszkálódásra. De te még ráadásul a tanárokkal töltöd a szüneteket. Nem tudhatják, miről beszélgetsz velük. Óhatatlanul felmerül bennük, hogy információkat szolgáltatsz ki.
2016. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Jogosan merülhet fel bennük amit mondasz,de akkor a józan ész törvényei szerint nem messziről kerülniük kellene nehogy őket is "beköpjem" vagy akármi?
2016. febr. 15. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!